Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miben/min lehet kényelmesen...

Miben/min lehet kényelmesen szoptatni?

Figyelt kérdés
A születendő kisfiam szobájába szertnénk venni valami ülőalkalmatosságot, ami kényelmes a szoptatáshoz. Ehhez kérnék segítséget, tanácsot. Nektek milyen van? Ha lehet képet, vagy ahhoz hasonló linket mellékeljetek.
2010. szept. 8. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kanapén szoptatok, ülemben a baba. A szopipárna jó, de kb 3 hetente használom, lusta vagyok oda tenni magam elé.


Én hintaszékben próbáltam, de a baba lába beakadt a kartámléba már 3 hónapos korában. Sztem kényelmesebb, ha nincs ott semmi karfa. Egy párnát begyűrsz a könyököd alá, és kész.

2010. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sima kényelmes fotel, hintaszék, de fekve sem rossz.
2010. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem most még ne vegyél semmit, mert nem tudhatod előre, hogy neked miben vagy hol lesz kényelmes szoptatni.

Nekem pl úgy volt kényelmes, hogy ágyon ülve, falnak támaszkodva, kinyújtott lábakkal.

Fotelban nekem egyáltalán nem volt jó, mint ahogy fekve sem.

Amíg nem próbálod ki, mi a jó neked, felesleges bármit is vásárolni.

Lehet kapni több tízezrekért úgynevezett szoptatós foteleket, de azt is minek előre megvenni, nem is értem??

2010. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is betettem a kislányom szobájába a kanapét mert végig arra készültem, hogy úgyis ülve fogok szoptatni, de úgy alakult, hogy muszáj volt császározni és így nem tudtam ülni, csak fekve, azóta is fekve szoptatok és nagyon kényelmes. A kanapét még aznap este a férjem kivitte a szobából és kicserélte egy ágyra.(2010 márciusában szültem)
2010. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!