Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 napos a babám és semmi...

1 napos a babám és semmi tejem nincs?

Figyelt kérdés

24 órája szó szerint folyamatosan a mellemen van a babàm. De semmi tej nem jön. Szegény már vörös fejjel ordított

Jött egy tanácsadó aki meg is nyomkodta a mellem és mondta is ,hogy tényleg nem jön belőle semmi

Egy fecskendő segítségével kapott most 10 mili tápszert kb amitől egyből be is aludt utána

Az első babám gond nélkül szoptattam

Nem értem ,hogy miért nem jön semmi. Még az élő tej sem

Mit gondoltok?


2022. márc. 18. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 4 nap után jelentkezett első babánál a tej
2022. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy még a hormonok nem kezdtek el dolgozni,bár valóban előtejnek már lennie kellene.

Masszírozással esetleg meg tudod serkenteni,de ott előbb a hormonoknak és a babának kellene megindítania legalább egy pár csepp előtejet.

2022. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Tejserkentő (?)

Nekem harmad napra volt mind a két gyerkőcnél.Lehet,hogy neked is kell egy pár nap mire elindul a folyamat.

2022. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Az elsőnél 3 nap után indult be, addig nulla tejem volt, ( 6 hónapig szoptattam, de 4 hos korától pótolni kellett ) a másodiknál 5 napig semmi! Mar kezdett aludt előny lenni, alig lehetett ébreszteni, akkor kapott tapszer pótlást 1 hétig. ( de ugye az 5.napon beindult a tej, csak addig is végig cicin volt és mar fajt.. ) öt majdnem 3 évig szoptattam végül. Most a 3.babammal mar úgy mentem a kórházba hogy vittem tapszert, és adtam is neki, de ettől függetlenül folyamatosan cicin volt, 4 nap múlva indult be a tejem. De egy hétig neki is pótoltam, azóta csak tejes ( 3 hos )
2022. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Senkinek nincs az elös pár napban teje!
2022. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

25 h -n keresztül egyszer sem!!! Került mellre a lányom. ( hiába kértem a kórhàzban segítséget, eddigre okîtottam ki magam a neten rendesen.. én azt hittem naívan, hogy zsigerből jön a dolog)


Ezután nagyon gyakran volt mellen, valamennyi biztos ment neki, bár nem vettem észre, de a súlya elindult fel.



5. Nap otthon lövellt be.


Ezutàn 2,5 évesen választottam le nagy nehezen….



Szóval nyugi!!!


Kitartàs, meglesz az eredménye.

2022. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Jah és igyál rendesen


( mérni nekem csak a 4. Nap mérték , amikor jöhettünk haza)

2022. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két gyerekemnél szülés után a 3. és 4. napon lövellt be a tejem. Ahogy haza értünk a kórházból, leültem és éreztem, hogy “na most..”!

A kórházban pótlást kaptak. Otthon már ki sem bontottam a tápszert!

Sokat legyen mellen. Igyál nagyon sokat! De tényleg nagyon sokat! Rostosokat, teákat, meg vizet! Egyél rendszeresen.

Be fog indulni, nyalom! De ha nem, az sem baj!

2022. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
En 12 napig kinlodtam most es sosem lovellt be,egyik szules utan sem. Nem tudom komolyan min mulik. Geppel 45 perc utan lejott 5 ml. Nah ott vagtam ki a pics@ba az egeszet. Probalkozz,de ha ket het utan sem lesz,lehet megbaratkozni a tapszerrel. :(
2022. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Csak tényleg olyan fura. Ilyenkor már volt előtej az első babàval. Vele nálam is olyan 5.napon lövelt be.Csak,hogy most előtej sincs🌻

Most meg mint a Szahara. Semmi 🤷 sokat van rajta,gondolom komfortnak is használja.

2022. márc. 18. 23:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!