Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 hetes babátok mennyit...

8 hetes babátok mennyit szopizik? Ahogy közeledik az este nektek is egyre kevesebbet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont forditva volt délelött alig evett délután este fele meg rengetegett
2010. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi "rengeteget"
2010. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen nálunk is így van..100-150 között eszik,a 150 a leginkább a hajnal fél 5ös szopi..mondjuk azért is mert előtte csak este 9kor eszik.neked mennyit eszik?fiú lány?az én manóm kislány
2010. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok úgy értettem hogy nálunk is estefelé kevesebbet eszik:)
2010. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is a reggeli első szopizásnál eszik a legtöbbet. Azt olvastam több helyen, hogy a nap folyamán egyre zsírosabb, laktatóbb lesz a tej, ezért eszik belőle kevesebbet, és mégis jóllakik. Tehát ne aggódj a mennyiség csökkenése miatt, ez normális. Fordítva lenne furcsa.
2010. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

annyira kevés lesz estére, hogy muszáj egy kicsit pótolnom (40 ml), ami gyakorlatilag nevetséges tudom. éjjel meg tudok mit csinálni annyira sok van, fejek és napközben azt is kap.

sajnos van egy nagyobb tesó 17 hós és nem tudok pihenni. nekem nem megy. béna vagyok :-(

2010. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:
Utolsónak: próbálj meg estefelé gyakrabban szoptatni! Ez a titka annak, hogy este ne kelljen pótolgatni. És van egy tippem, hogy ezzel az éjjeli túltermelés is csökkeni fog...
2010. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem reggel 100 körül eszik, de este van hogy csak 60-70-et. Nem sír, hogy éhes, meg fejek is még utánna
2010. szept. 18. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!