Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Extrém fájdalom egy kicsi...

Extrém fájdalom egy kicsi sebtől normális?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak (9 hónapos) már sok foga van, félálomban volt, én is, és ahogy fordult, megharapott egy kicsit. Lett egy kis seb a mellbimbómon tőle. Bekentem lansinoh krémmel, ezt használtam mindig, ha ki volt száradva, tök jól működött eddig. Most viszont reggelre úgy bedurrant, hogy csillagokat látok, ha valami hozzáér. Volt már mellgyulladásom, de ez más, a tej folyik belőle rendesen, és a mellem többi részének semmi baja, de a bimbó maga extrém módon fáj. Ez normális? Mit csináljak így vele, a szoptatás kegyetlenül fájdalmas azon az oldalon, de a tej nem maradhat benne, a mellszívótól meg csak rosszabb. Van valami tippetek erre? Jobb híján adom neki a cicit aztán jegelem meg kenem.
2022. jún. 25. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Amikor hazahoztuk a babánkat a kórházból anyám valamiért folyamatosan zaklatott, hogy fejjem a tejem. Nem tudom miért, még be se volt igazán durranva, én hülye meg 1 hét b…ogatás után lefejtem…

Az hagyján, hogy amúgy is sebes volt, ráadásként az egyik bimbóudvarról a fejőgép lekapott egy kis bőrdarabot. Aznap még be is lázasodtam, iszonyat mód szenvedtem a fájdalomtól, csak egy mellből tudtam szoptatni két napig. Azóta anyám bármit mond az egyik fülemen be a másikon ki.

2022. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!