Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha beteg lettem, mint apuka...

Ha beteg lettem, mint apuka (torokfájás, valami nátha lehet, láz nincs se köhögés), elég ha csak elkerülöm az anyukát és a csecsemőt (1 hetes), vagy ha tehetem költözzek addig máshová "karanténba"?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Karantén


De úgyis esèlyes, hogy elkapta màr.


Lányom teljesen vidáman hazajött az oviból 1-kor.


4-kor már szipogott..

7-kor màr hőemelkedést mértem.


7-kor màr szipogtam, 8-kor hőemelkedés..

A tesónak is velem együtt.

Apuka nem volt itthon, éjjelre csak, meglàtjuk elkapta-e..


Szóval ….

Úgyis elkapja

2022. szept. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Elég ha elkerulod.
2022. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mire tünetek jelentkeznek már rég fertőz a betegség. Nem fog belehalni a kisgyerek egy megfázásba. Nyilván nem kellemes de ez van. Amúgy ha anyuka szoptatja akkor kap immunanyagot a tejjel. Nálunk kisfiam el sem kapta ha én kaptam el előbb.
2022. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Úgy van,ahogy a 3-as írja.Már felesleges lenne bárhová költözni.
2022. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem kell elköltöznöd, sem kerülnöd őket. Ti 3-an egy család vagytok, minden közös...
2022. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell kanatén, csak figyelni kell hogy cseppfertőzéssel ne kapja el a baba a náthát, mossatok kezet sokszor.

Nálunk is volt ilyen többször hogy mi szülők nagyon betegek voltunk, de a kicsi 1,5 éves koráig egy percet nem volt beteg, az anyatejjel megkapta a védelmet.

2022. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ostobaság lenne karanténba vonulnod, nem kolerás vagy.

Ne nagyon hajolj oda a gyerekhez, ne nagyon vedd kézbe. Ennyi elég.

2022. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ilyen nem létezik, hogy egyik pillanatról a másikra elkapsz valamit. Hallottál már inkubációs időről? Kb. 4 nap, mire kijön rajtad a betegség, fizikailag képtelenség, amiről beszélsz. Egyszerre kaptátok el valakitől, ha egyszerre jött ki rajtatok.
2022. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!