Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet valami baja a babának...

Lehet valami baja a babának ha kapott 20ml romlott anyatejet?

Figyelt kérdés

20 percig vigyázott rá anyósom és ami nálunk volt táska, benne maradt egy cumisüveg amiben volt két nappal ezelőttről megmaradt anyatej, amit odaadott a babának.

Mit tegyünk ilyenkor? :'(



#anyatej #maradék #tej #Romlottanyatej
2022. szept. 10. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Hívd fel a védőnőt, ügyeletet.

Ez a te hanyagságod. Hogy romolhat meg az anyatej?! Hogy maradhat két napig a táskában? Higy nem vagy percre kész a kicsi körüli teendőkkel?


Anyósod nem hibás, ő nem tudhatta, hogy kétnapos tejet tartasz a táskában.


Ráadásul nem orvoshoz fordulsz első reflexből, hanem tök idegenekhez, akikről azt sem tudod, hogy árufeltöltők, őrzővédők, piaci kofák, stb.-e.

Az embernek megáll az esze.

2022. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Védőnőre, dokira esetleg tényleg ráírhatsz, de kétlem hogy nagyob baja lenne, kis hasmenés vagy hányás max.
2022. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Azért mielőtt megkövezzük szegényt-nyugi 20 ml volt, maximum hasmenése lesz-nem tudnak vele mit kezdeni a kórházban sem hidd el. Figyelgesd a tüneteket, ha bármi van ügyelet-ha tünet van tudnak kezelést adni. De előre felesleges.
2022. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

"Anyósod nem hibás, ő nem tudhatta, hogy kétnapos tejet tartasz a táskában."


Azért ne haragudj, de ő sem hibátlan. Szerintem amit a táskában találok csak úgy, kérdés nélkül nem adom oda a babának, mikor azt sem tudja, mi van benne ..

2022. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
#4! Ööö...egy csecsemőre vigyázott és a hozzátartozó táskában egy cumisüveget talált. Mire kellett volna gondolnia, mi az? Pina colada?🤔 Ebben a helyzetben a Kérdező volt felelőtlen, de reméljük nem lesz semmi baj, max.egy kis hasmenés.
2022. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Hozzátartozó táskában volt, de szerintem akkor sem adok oda valamit, amiről azt sem tudom, micsoda... mikori...stb. mindketten hibáztak. Egyik azzal, hogy ott volt és olyan rég, másik pedig kérdezhetett volna és akkor lehet anyuka mondja, hogy ott felejtette, ne adja oda.
2022. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

#6! De értsd már meg, hogy a "micsoda" nem lehet kérdés, egyértelmű, hogy olyasmi, amit a gyerek kaphat, hisz a cumisüvegből csak kiderül, hogy nem az anyukáé. A gyerek ordít, nahát pont van itt egy üveg tej! Miért hozhatta az anyuka?🤔 Hogy ő adja oda neki, miután érte jön? Nem valószínű, hisz gyári csomagolásból is adhatná. Ja, nem! Biztos azért, ha szükséges, meg tudjam etetni, hisz én nem tudok szoptatni. Eggyel nagyobb esélyt látok arra, hogy egy nagymama, vagy akárki, így gondolkodik, mint hogy arra gondol, jé, mi lehet ez? Biztos romlott tej, amit anyuka a táskában felejtett.🙄

#5

2022. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
#7 én is mindig tisztáztam, mit adhatnak a gyereknek úgy mentem el. Enyém egyszerre volt tápszeres és anyatejes.
2022. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Első..tőled rosszul vagyok.

Tipikus ítélkező szarzsák vagy.



Kérdező:


Én szerintem ha szégyen ha nem felhívnám esetleg az egyik kórházat akár Pesten ahol van nőgyógyászati ügyelet ahol tudsz orvossal beszélni.

Nem Katikával a recepcióssal vagy a szemésszel aki éppen ügyel valamelyik kisváros kórházában.

Ezen kívül mást nem tudsz tenni.

Az orvos majd megmondja,hogy mi a teendő.

2022. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Nahát, itt az üveg tej, persze, lehet én vagyok a h.lye, ráadásul alig az alján volt valami, mert 20 ml az kb semmi. Ha direkt azért lett volna ott, akkor egy egész adag lenne kikeverve, némi józan paraszti ésszel... de itt úgy is csak anyukát lehet savazni...
2022. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!