Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés tej? Tobbie lent

Kevés tej? Tobbie lent

Figyelt kérdés

Éjszaka felkelt a kislányom, megetettem. Eleinte ugye eroteljes szivasok voltak, nagy nyeléssel, majd utana mar csak cumizott a cicin.


Visszatettem az ágyba, de amint letettem elkezdte razni a fejet, Tátogni a szájával. Ujra cici, majd megint csak elbobiskolt egyből, es csak cumizott.

Megint letettem, ugyan úgy rázta a fejét, odaadtam neki a cumit ugy mar okes volt.

Vajon most csak szivni akart valamit, vagy éhes maradt?

Illetve ha mar nem olyan élesen nyel éves közben, az jelentheti, hogy kevés tej


2022. szept. 19. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak cumizni akart. Komfortszopinak szokták ezt hívni. Örülj nagyon, hogy elfogadja a cumit. Az én fiam kiköpte, de a konfortszopi kellett...
2022. szept. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A tej szoptatás közben termelődik, nincs olyan, hogy kevés. Mennyi idős? Növekedési ugrása is lehet, így ingerli a mellett a nagyobb mennyiségű tej termelésére.
2022. szept. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9 hetes
2022. szept. 19. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Hát ő meg nagyon picike. Én akkor kb egész álló nap szoptattam, kockára ültem a seggem a kanapén és éjjel is velem aludt, annyit szopizott. Nem azt mondom, hogy aludj vele, csak hogy teljesen normális. Kb 4 hónaposan beállt és a komfortszopi is megszűnt. Kitartás, nehéz időszak ez tudom.
2022. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha éhes maradt volna sírt volna.

Nem csak evésre használják a mellet hanem szomjoltásra, nyugtatásra, altatásra, stb.

2022. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szájba rágták a kórházban, amit 2 ír, nem tudom, miért van így lehúzva, de nem is merem feltételezni, hogy a gyakoris anyukáknál jobban tudják az orvosok, meg a csecsemősök, hogy megy ez a tejjel… Ha van is néha olyan, hogy adott esetben többet enne a baba, mint amit ki tud nyerni, ez a “rendszer része”, a mell meg legközelebb már többet termel neki, ha hagyod, hogy szopjon akkor is, amikor nem szív ki annyit. Vannak ilyen átállások, de nálunk pl.teljesen észrevehetetlenek voltak, pedig nekem kicsi melleim vannak, el se férne bennük annyi tej, mint amit most, 1+ évesen betermel egy étkezésre. 6 hónapos koráig, kétóránként szopott éjjel. Cumit mi nem adtunk, mert azt is nagyon hangsúlyozták a kórházban, hogy ne adjunk semmit, amit szophat, mert megzavarhatja a mellből szopást.
2022. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!