Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerint szoptatok. A...

Igény szerint szoptatok. A babám mostanában csak 3-4 óranként akar enni (3 hónapos). Ugye nem fog elapadni a tejem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, be fog állni a kereslet-kínálat ( ha még eddig nem) és annyi tejed lesz amennyi neki kell.
2010. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek,hogy nem éri elég inger a mellem,mintha két óránként enne.Fejni nem merek etetések elött,nehogy ne maradjon elég tejcsi
2010. szept. 27. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem, mert a szervezeted alkalmazkodik a baba igényeihez. Ne aggódj.
2010. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha így lenne és elapadna, akkor senki sem tudna sokáig szoptatni:-))))
2010. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 8 hónapos a babám,és van,hogy napközben csak kétszer szopizik,és van hogy ötször,mégis van tejem amennyi neki kell.Lehet csökkeni fog a tejed mennyisége,de ne ilyedj meg,nem apad el,csak a szervezeted tudja,hogy mennyi tejre van szüksége a babádnak!

2010. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnyugtattatok:-))Csak mindig azon idegeskedek jajj csak nehogy kevesebb legyen,de most már nyugodt leszek
2010. szept. 28. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!!


Én vagyok a 8 hónapos kisfiú anyukája.

Saját magad megnyugtatására még tudom ajánlani a Laktoherb teát.Tejserkentő,és a baba emésztésének is jó.Én napi 2-3 csészével iszok!

2010. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen ideális a 3-4 óránkénti szopi egy ekkora babócánál, ne aggódj.

Az aggódástól viszont el tud apadni a tej...

Én 4 óránként szoptatom a 7 hós lányomat, szuperul :)

2010. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!