Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Art a tejmennyisegnek ha...

Art a tejmennyisegnek ha naponta csak ketszer eszem, akkor is keveset? (3 honapja szoptatok. Nagyon hizom. )

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tesz jót az tuti, de ha iszol elegendő folyadékot akkor nem fog csökkeni a mennyiség. Ezt nekem a védőnéni mondta, amikor családi tragédia után egy falat sem ment le a torkomon. Inni ittam és a tejem is megmaradt.
2010. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás alatt ne koplalj, nem tesz jót. Egyél naponta háromszor, csak jól válogasd meg, hogy mit és mennyit, inkább zöldséget, gyümölcsöt, sovány húsokat, kevés kenyeret, abból is inkább csak teljes őrlésűt . A szoptatás amúgy is kivesz az emberből vitaminokat, energiát, így pótolod. Figyelj, hogy sok vizet igyál, ha ezeket betartod, tuti, hogy nem fogsz tovább hízni, sőt, egy idő után lefele megy majd a mérleg.

Örülj, hogy van tejed, ezzel adhatsz a legtöbbet a babának, ne kockáztasd meg azt, hogy elapadjon.

2010. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogsz tutira nem hízni, ha 5x étkezel,kis mennyiséget!Sok zöldség,sok hal,sovány hús,gyümölcs,és ásványvíz!Többre mész ezzel,mint az éhezéssel,főleg szoptatás időszakában!
2010. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kenyeret mar honapok ota nem eszem, meg terhesseg alatt se, az asvanyviz nalunk a csapbol folyik (termeszetes borvizforras van a hazunk alatt) vizet iszom rendesen, gyumolcsot is zoldseget is eszem, edesseget mar terhesseg alatt kerultem, nem is kivantam semmit. szinte csak zoldsegleveseket eszem meg csirkehust, reggelire tejet meg muzlit. szoptatas alatt 6 kilot hiztam.
2010. szept. 29. 10:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, akkor én esetleg megkérdezném az orvost, nem hormonális oka van e a hízásnak.
2010. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad koplalni. Megértelek amúgy...

Keresd fel a dokit, ennyi evés mellett inkább fogynod kéne... Este nincs nass?

2010. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 utan szigoruan semmit nem eszem.
2010. szept. 29. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Többször egyél keveset! Ha csak kétszer eszel a szervezeted elkezd raktározni! Úgy jársz mint két ismerősöm, egyik se tud lefogyni, és amióta 2szer esznek egy nap azóta vannak 90 kg fölött. Tovább a sok gyümölcs és zöldséggel, nomeg lehet még sokat babakocsizni amíg az idő engedi, hátha a mozgás meghozza a hatását.
2010. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy dietetikust érdemes lenne megkérdezni (szakrendelőkben van, akik a cukorbetegekkel is foglalkoznak), hogy mi lehet a hízás hátterében. Én rendesen eszek, napi 6-7-szer is, nassolok is, sajnos nem keveset, és így tartom a súlyom (szoptatás nélkül biztos híznék ennyitől). Ha szoptatás előtt is hajlamos voltál hízásra, lehet normális, de ha nem, lehet vmi pajzsmirigy vagy egyéb hormonegyensúlyzavar van, és lelassult az anyagcseréd.
2010. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!