Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha ezen a ponton abba szeretne...

Ha ezen a ponton abba szeretnem hagyni a szoptatast, hogyan csinaljam, hogy ne gyulladjon be a mellem?

Figyelt kérdés

3 napja szultem es abba akarom hagyni a szoptatast. Sebes veres a mellbimbom, iszonyatosan faj, minden szoptatast vegigsirok, itt a korhazban mar az osszes csecsemossel es laktacios tanacsadoval beszeltem h jol tudjam csinalni, raadasul meg mindig epphogy csak van vmi kis tejem, esik is a sulya meg mindig a babamnak. Na es en ezen ponton szeretnem abbahagyni ezt az oruletet…

Holnap szolni fogok a csecsemosoknek kerek szepen tapszert nem erdekel mennyire fognak erte utalni.

Viszont azt nem tudom h ezen a ponton akkor mi lesz a mellemmel? Tejbelovelles hataran lehetek kb mert ugyan meg nem folyik v spriccel a mellem, csak “konnyezik”, de mar forro es kezd kemenyedni. Ha most abbahagyom nem fog maradni benne annyi tej h bedurranjon begyulladjon? Hogy csinaljam ezt?


2022. nov. 12. 21:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Olyan szomorú, hogy nem segítenek normálisan a kismamáknak a szoptatásban már a kórházban is. :(
2022. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!