Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem szeretném az anyatejes...

Ha nem szeretném az anyatejes táplálást, van valami külön teendőm? Vagy csak magától elmúlik a tejtermelés?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm azt mondta, hogy 'írassak fel gyógyszert rá'. Viszont a nőgyógyászom a héten nem dolgozik, ha a gyerekorvosunkkal beszélek, ő felírhatja, tudni fogja, milyen gyógyszerről van szó? Vagy egyszerűbb, ha a háziorvosunknak szólok (őt könnyebben elérem)? Egyáltalán, kell gyógyszer, vagy ha nem szoptatok, magától is eltűnik a tej?


Köszönöm a segítséget, szép napot nektek!



2022. dec. 5. 09:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy idegen anyák jóváhagyásra, megértése kellene BÁRMIBEN a gyerekünket illetően.
2022. dec. 5. 12:50
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy a tápszerezés sokkal nagyobb "macera", nem hiszem, hogy bárki is azért hagyja el, hanem más okokból. Én pl mert nem kellett neki, és kevés is volt a tejem, ráadásul a kórházban erőltették, mint valami idióták, és mikor mondtam, hogy "én ezt nem csinálom", akkor még nem tetszett nekik.
2022. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Azért írtam a macera szót,mert volt ismerősöm aki ezt a szót használva nem akart szoptatni, nem lelki vagy fizikai oka volt, szimplán csak nem volt kedve hozzá... persze később neki minden macera lett ami gyerekkel kapcsolatos.
2022. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Bromocriptin a gyógyszer neve amire gondolsz, de ha a fentebb leírt módokkal sikerül az apasztás, inkább ne írasd fel.
2022. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
a szomszedunkban lakott egy 3 gyerekes anyuka, egy gyereket se szoptatta mert nem akarta hogy megvaltozzon a melle. a gyerekei felnottek tapszeresen es semmi baj nem volt veluk. Nem lepett meg a dolog mert azon kivul azzal is indokolta hogy zavarta hogy a gyerek bevette volna a mellet a szajaba, undorodott tole.
2023. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!