Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jó indulatú daganattal a...

Jó indulatú daganattal a mellemben fogok tudni szoptatni?

Figyelt kérdés

20 évesen már egy nagyobb fibroadenomát eltávolítottak. Most 26 évesen már mindkèt cicimben van, az egyikben három a másikban egy kisebb és egy ciszta is.

Már nagyon sokat álmodozok a családalapításról,gyerekvállalásról és a szoptatást is át akarom èlni (nagyon). Szerintem még két èv múlva már biztos esedèkes lesz. Ha párom végre beadja a derekát.

Budapesten élek két éve, kétszer mentem el mell ultrahangra(magán). Megnèztèk és ennyi. Annyit mondtak jó indultú. Nem küldtek sehova.

Szerintetek hova tudnèk fordulni,ahol kicsit komolyabban vesznek? Nincs budapesti lakcímem, így emlőszakrendelő kilőve? Vagy lehet hogy csak állami kórházakban van emlőszakrendelès amihez kell a budapesti lakcím?

Van valakinek tapasztalata merre induljak el? Nyilván a szülővárosomba(200km) már nem szeretnèk visszamenni (sebészhez). De annyira tanácstalan vagyok ,hogy itt Budapesten merre induljak el ha orvosról van szó. Nagyon sok kórház van.


Köszönöm,ha leírjátok a saját tapasztalataitokat.



2022. dec. 9. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok érdemben válaszolni, de nézd meg ezt a kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2022. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az egyik mellembe, azt eltávolították. Megint van és úgy szoptatok. Azt mondták egyelőre ne foglalkozzak vele, de majd menjek vissza megnézetni.
2022. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A saját józan eszem szerint kétféle problémát okozhat. A gombóc nyomhat egy tejcsatornát, az így nem ürül, kevesebb tejed lesz, rossz esetben begyullad. A másik hogy a műtét során megsérülhettek tejcsatornák, tejmirigyek.


De valószínűleg fogsz tudni szoptatni, maximum nem lesz extrém sok tejed. Valószínűleg így is elég lesz, általában nem a tejmirigyek mennyisége a szűk keresztmetszet.

2022. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mikor ultrahangon vizsgálaták, mindig felfigyeltem arra hogy megemlítettèk mennyire mirigyes a szerkezete a melleimnek.

Zsír szövet nagyon kevés volt, legutóbb elmutotagatták mit látok a monitoron. Így nagyon bízok benne H elegendő mirigy=tej lesz majd.

Vagy lehet minden huszon évesnek alapból sok a mirigyes állomány és most butaságot írtam.

2022. dec. 10. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Eltérő, hogy kinek mennyi tejmirigye van, ha ezt mondták az ultrahangon, akkor neked bizonyára tényleg átlag fölött van. Ha legalább egy kis tejed van, akkor a szoptatás élményét átélheted :-) Nagyon sok múlik a hozzáálláson is. Nézz utána, létezik szoptanít készülék, azzal úgy lehet tápszert adni, ha szükséges, mintha szoptatnál, a melledet szoptja a baba, és oda van ragasztva egy kis cső, azon jön a tápszer. Végső esetben ez is megoldás lehet, ha sehogyan se lesz tejed (amit nem tartok valószínűnek).
2022. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!