Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikortól menstruáltál így?

Mikortól menstruáltál így?

Figyelt kérdés
Éjjel 12 órán keresztül nem eszik. Reggel 9-kor ébred csak. Napközbeni kb 7x szopizik. Mikor jött meg így? Első 2 babám éjjel is szopizott akkor 9 hosan jött meg. Akkor amikor nappal már csak reggel és este evett.
2022. dec. 12. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen egyéni, van akinek folyamatos szoptatás mellett is megjön, pl. rokonomnak 3hós volt a babája amikor megjött neki, pedig csak anyatejes baba volt, nem kapott tapszert. az én babám 4.5 hós, kap tàpszert is, még nem jött meg.
2022. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiammal 5hetesen jött meg először, és egyből szabályosan be is állt 28napos ciklusokra (13hónapig szoptattam)


Most a lányomat 10hónapig szoptattam, ezalatt 1x jött meg. Most 14hónapos, 4hónapja választottam le. Leválasztás után 2 hónappal jött meg először.

2022. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nagyobbik 10 hónapos korában jött meg először, teljesen random, semmi sem változott az előző vagy a későbbi hónapokhoz képest a szoptatásban. Tudom, hogy minden mindennel összefügg, ha a hormonokról van szó, de magamon nem látom, nem tudom megmondani, hogy mégis miért pont akkor :D
2022. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem.sajna 5 hósan megjött és elis apadt a tejem
2022. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es olyan van esetleg akinek átaludta az éjszakát és így jött meg? Nekem tuti azért jött meg mert 9 hosan eltelt 10-12 óra nappal a szoptatás között
2022. dec. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!