Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatasi tanacsadok...

Ha szoptatasi tanacsadok szerint, nincs olyan, hogy nem eleg a tej, akkor miert is uvolt a gyerek cicizes utan?

Figyelt kérdés
Lathatoan ehes marad, bar tejem van, de ezekszerint vagy nem eleg taplalo vagy valami nem okes…pisis pelusok szama okes, nyelni ritmusosan nyel, megis egesz nap a cicimen csungene…valaki adjon magyarazatot…(nem all fent novekedesugras)

2023. jan. 18. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Az en gyerekem is egesz nap komfortszopizni akart. Ez ilyen. Próbálj neki cumit adni.
2023. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kap cumit termeszetesen, de ehes szegenykem😕
2023. jan. 18. 16:51
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
A szoptatási tanácsadó, aki hozzánk járt nem mondott ilyet. Nekem egyértelműen nem volt, fogyott a gyermekem. Nem mondta a tanácsadó, hogy márpedig de éheztessem, mert ilyen nincs.
2023. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
En kettovel is beszeltem, 1 volt is nalunk tobbszor, megis mindketten ezt hajtogattak, csak tegyem cicre van eleg tejem bla bla, hat nem is ertem😀
2023. jan. 18. 16:54
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi idős a baba? Az első kb.3 hónapban teljesen oké, hogy folyton cicin akar lenni a gyerek.
2023. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első3-4 hónapba folyton evett, de szépen hízott. De ha ugy etetem ahogy a tankönyvbe le van írva szerintem éhen hal 😅
2023. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
En nem is tudom, hizik hizik, mivel mar kap tapszeres potlast ugyan, de amikor megmerem szopizas utan sosem mutat tobbet, mint szopizas elott, erre az volt a valasz, hogy ez nem jelent semmit, de a korhazban mikor megszuletett is igy mertek, bar mar termeszetesen nagyobb a kicsi 4honapos, de gondolom annak, hogy eszik meg mindig kene latszodnia
2023. jan. 18. 16:58
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a szoptatási tanácsadók idióták.

Nekem így halt éhen majdnem a gyerekem. Ha megméred, és szoptatás előtt és után ugyanannyi a gyerek, akkor nem szopott semmit! Mi is így voltunk, de erre az volt a válasz, hogy ne méregessem.

Ha a gyerek nem szívja elég erősen a tejet, akkor csökkenni fog a mennyisége, és egy idő után elapad. Lehet, hogy fáradt hozzá, és inkább csak komfortszopizik.

Szoptatás után próbáltál fejni? Maradt még? Nekem soha egy csepp sem, és arra is az volt a válasz, hogy a baba jobban csinálja, neki folyik a tej. Hát, ha összesen 10 gr-ot szopik egy alkalommal, akkor szemmel láthatóan nem folyik neki sem.

2023. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Aha... 4 hónapos babával én már nem kínlódnék. Ha pár hetes lenne, egyértelműen azt javasolnám, hogy tarts ki, szoptasd éjt nappallá téve és majd beáll a kereslet-kínálat. De így, hogy 4 hónaposan is mérhetetlen mennyiségeket szopik, én hagynám a fenébe.
2023. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Fejni szoktam, bar nem szoptatas utan kozvetlen, da van olyan is es jon egy keves..

De valszeg hagyom a szoptatast mostmar, eleg sokat szenvedtunk…akkor inkabb fejem neki, ugy tudom, hogy eszik es jol lakik, de igy semmit nem tudok…csak kapom a tanacsokat tobb 10ezer forintert🫢

2023. jan. 18. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!