Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert stagnál? Mi lehet a baj?

Miert stagnál? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

6 honapos gyermekem sulya egy het alatt semmit nem nőtt..eloző honapban is kb 280-300 grammot hizzot.

Nem is sokaig eszik,megvárja mig beindul a tej, eszik kb 1 percig es le is csatlakozik. Hiaba probalom esetleg a masik mellet, eredmenytelen.

(Pisis kapis pellusok mennyisege rendben van)


2023. jan. 19. 10:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

És akkor mi van?


Nekem pl 10hónapos korára duplázta meg a születési súlyát. 1év alatt 2x is volt ilyan hónap, hogy semmit nem gyarapodott. És?

1évesen elvileg 3x-oznia kellene. Hát 15honapos és még most is messze vagyunk a 3x-osától.


Nyugi. Felesleges méregetni, felesleges stresszelni ezen

2023. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges hetente mérni. Lehet 1-2 hétig szó szerint semmivel sem mutat többet a mérleg, aztán egy hét alatt többszáz grammot és hízik és ez rendben is van, nem egyenletes a hízás.
2023. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kajitani ***** válasza:
Ilyenkor lelassul a hízás, mert több energiát éget el, ahogy elkezdődik a mozgásfejlődés. Ne aggódd túl :)
2023. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A lassan 7hos fiam,3 het alatt hizott,ha jol emlekszem kb 25dekat. Amikor merlegre teszem 2-3 hetente,nem akarom elhinni,hogy csak ennyiket gyarapszik,amikor imad enni. Tapszeres,de mar 1zoldsegeves,1 gyumolcseves, 1 tejpepeves is van. Szal az evese miatt nem ennyit kene hiznia,vedono szerint nem hizos fajta. Nincs ezzel gond sztem nalatok sem. :) Hozzataplalast mikor szeretned elkezdeni???
2023. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hozzataplalas? 6honaposan akar lehet már próbálkozni. Nekem is amúgy stagnált a lányom 6 hosan. Iszsz baba volt és BLW-s, csak meg 6 hosan nem ült stabilan így nem nagyon kezdtük el, de ha a te babad már ül akkor lehet próbálkozni a BLW-vel meg amúgy sztem az sem olyan nagy baj ha belassul egy idő után a növekedése
2023. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!