Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kisfiam pár napja teljesen...

A kisfiam pár napja teljesen elutasítja a cumisuveget és szopizast is abba hagyja pár perc után? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Elkezd szopizni, de kis idő múlva elkezd sírni és feszíti magát, beindul a belmozgas, sokszor hallom hogy jönnek a pulik, széklete egy héten kb egyszer van, amit én kevésnek találok úgy hogy kap egy kevés tapit is kiegészíteskent. Nincs nyelvfek, nincs afta, nincs szervi baj. Ez ez a feszites kb 6 hetes korában kezdődött, de nem utasította el emiatt a cicit.

Most az következik hogy vér és szeklet vizsgálatot csinálunk, mert szervi baja nincs, amint az kiderult egy teljes screening nyomán

Négy hónapos.

Gyerekorvos javaslatára már a hozzátaplalast is elkezdtük három napja, de mire ki tudunk váltani étkezést félek h nem fog fejlődni súlyban.

Akárhány gyerekorvosnal jártunk, nem tudnak érdemben segíteni, mert nem láttak még ilyet hogy egyik napról a másikra teljesen elutasítsa a cumit, úgy hogy sok félét próbáltunk és több féle tápszert is.

Tapasztalt valaki hasonlót?


2023. jan. 20. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet valamire érzékeny a gyomramindenmentes tápszer kellet volna esetleg meg neked étkezési napló a kezdetektől. Nekem konkrétan csirke rizs komboig vissza kellet mennem és szép lassan változatosan ennem mert egy csomó mindentől fájt a hasa hozzátáplálás is nagyon lassan ment. Vagy lehet refluxos ? Egyszer olvastam, hogy egy anyuka hasonlóval küzdött hogy mindig evésnél kezdte ezt a babája.

Ez persze csak tipp mind.

2023. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt hogy refluxos e hogy lehet kideriteni?

Nagyon bízom benne hogy az analízisek majd segítenek rá jönni mi a gond, mert ez így nem fent tartható. Apukaval együtt már ki vagyunk teljesen, kanállal esszük a tejport :(

Érdekes mert éjszaka nem sír és nem is utasítja el a cicit. Az üveget viszont ha megerzi a szájában igen

Már szoptanitot is vettem, de hiába ha nem ül cicin...

2023. jan. 20. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogzás is okozhat ilyet
2023. jan. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!