Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2hónapos fiam rettentően...

2hónapos fiam rettentően görcsöl már lassan minden szoptatáskor. Kólika?

Figyelt kérdés
Értem én hogy kólika, hasfájás normális 3-4 hónapos korig, de azt olvastam, hogy etetés után fáj a babák hasa, nem szoptatáskor.Meg főleg este.. Nekünk hajnalban kezdődik és estig minden etetéskor sír. Már minden pózt kipróbáltam, alig tudom megetetni, szerencsére eddig gyarapodott rendesen a súly,de attól félek hogy így majd nem akar szopizni a rossz élmények miatt.. Másnál is előfordult ez? Vagy más lehet a probléma?

2023. febr. 3. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az ilyen emulziótól sokkal jobban szenvedett a gyerek. BioGaia cseppet nem javasolták? Kap még valamit az anyatejen kívül? Te mit eszel-iszol?
2023. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem adok két napja már én se cseppeket, csak délelőtt 5 csepp BioGaiat. Neki is jobban fájt a pocija, főleg espumisantól. Nem eszek fűszeres dolgokat, se k betűs ételeket. Tejet minimálisan a reggeli kis adag kávémba teszek. Csak anyatejet kap.
2023. febr. 4. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a kólika csak akkor jelenthető ki, ha semmi más panasz nincs, csak a hasfájás, vagyis a gyerek széklete is rendszeres és normális szagú, állagú, nem véres, stb. A gyerekvállalós kategóriában tudnak tanácsokat adni, hogy mivel enyhítheted ezeket a panaszokat. A védőnővel és a gyermekorvossal is beszélj ezekről.
2023. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen más panasza nincs, rendesen van széklete normál színű, nincs hasmenése, se hőemelkedés,és szerencsére sokszor mosolyog is amikor épp nincs fájdalma... Csak azt hittem kólika egy két órát tart naponta nem egésznapos.. Doki szerint ezt csak túl kell valahogy élni, nem sokára három hónapos lesz.
2023. febr. 4. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Na igen, azt nem reklámozzák, hogy hamarosan jön a fogzás. Gyerekkel az élet folyamatos probléma-megoldás. Ne is várd a végét, hanem próbáld meg felvenni a ritmust.
2023. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ittas vele mecsek vagy kamilla teát mindkettő hatásos.
2023. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azzal hogy csak pózokat próbáltok nem mész semmire gyógyszer kell neki
2023. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!