Fel ébresszem ?

Figyelt kérdés
Nappal sokat fent van szinte nem is alszik majd át esik a holt ponton és csak sír alig bírom le nyugtatni . Mindig délután 4 kor kezdődik a cirkusz ami tart kb 4-5 órát és végül elalszik . Este viszont nem tudom meddig aludna . Most pl itt ülök az ágyon és azon gondolkodom vajon ilyenkor fel ebresszem e enni. Már 5 órája ,hogy alszik. Felek ha hagyom aludni ordítva lesz az etetés mert már olyan éhes lesz,és akkor őrület sok levegőt nyel akkor meg bufi ami aírva történik és így tovább .pont mint ami minden nap délután 4 kor kezdődik . Nemtudom. Fel ebresszem ? Vagy hadjam aludni és látom meddig alszik majd eszünk. Valahogy 🙈
2023. febr. 28. 03:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen :) egy hónapos a fiam .
2023. febr. 28. 03:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem ébresztettem.
2023. febr. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Énse ébresztettem.Kínáld meg hamarabb vagy többször..valamint én altatnám hog rendsuer legyen nekiis jobb neked is
2023. febr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen piciként én sem kelteném. Próbáltam anno és csak egy mérges, ordító csecsemőm lett, aki túl fáradt volt, hogy egyen, úgyhogy nem is evett, amíg kínszenvedéssel vissza nem tudtam altatni. Van amelyik baba 4 hetesen már 6 órákat alszik éjjel, kibír ennyit kaja nélkül. Mármint úgy, hogy ne legyen olyan éhes, hogy belefulladjon aztán a tejbe. :) Max megpróbálhatsz nem annyira lábujjhegyen járni körülötte, ha már kelhetne, ha nem alszik mélyen, hátha felkel magától.
2023. febr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sosem ébresztettem a lányom, örültem, ha végre alszik. :D

Napközben viszont próbáld kicsit gyakrabban altatni, már mielőtt átesne a holtponton is csendben, félhomályban, hogy semmi ne terhelje az idegrendszerét. Nekünk ez vált be, de így is nagyon sok volt az esti, elalvás előtti sírás.

2023. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy - más okból, de - megszoptattam az alvó fiamat. Nagy ágyon aludt, szóval mellé tudtam feküdni, odatettem a mellem a szájához vagy talán be is dugtam, ő meg rákapott és teleette magát.


Azt javaslom, kísérletezz, tapasztald ki, hogy mi válik be. Lehet, hogy a rendszeres etetés lesz a ti utatok, tehát ha megszoptatod akkor is, ha magától nem kel. De az is lehet, hogy nem segít ez a módszer vagy csak ront.

2023. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!