Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány évig szoptathatta egy...

Hány évig szoptathatta egy anyuka a gyermekét? Mennyi lehet a rekord?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, aki szoptatta a fiát, pedig az már elsős volt.
2010. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia azt nem tudom mennyi lehet a rekord de a tesom barátnöje még mindig szoptatja a 4 éves fiát!Haza szokta hozni délben az ovodábol mert keresi a cicit!Nem birja leszoktatni mindig huzkodja a poloját!
2010. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hallottam olyat, h 10 éves gyereket még szoptatott az anyja. szerintem ilyen sokáig nem egészséges dolog. mmint mentális szempontból, nyilván az anyatej egészséges marad.
2010. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Én olyanról olvastam, hogy több évesen örökbefogadott gyermeket szoptatott az örökbefogadó anya, de ebben az esetben épp nem a túlzott ragaszkodás volt, hanem hogy a gyereknek, aki lelkileg teljesen el volt maradva a kortársaitól, végre sikerült testi kötődést is kialakítania. Szerintem ilyen helyzetben jó lehet a 7-10 év is, ha ez segíti a gyereket és a kapcsolatot, de ez valóban speciális. (Azt hiszem az lll oldalon olvastam). És itt ugye nem tudni, hány év volt, mert nem a kezdetetektől indult...
2010. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ovis sztorit azért furcsállom, mert az én cicifüggő kislányomnak eszébe sem jut szopizni, ha én nem vagyok ott, igaz, ő nem is ovis még. :o)
2010. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
miért furcsállod?Söt még most eszembe jutott hogy az utcánkban is van egy csaj ö is haza hozta az elsö évben!
2010. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
múltkor volt még egy videó is róla, hogy egy angol nő a 9 éves lányát szoptatta. Szerintem eszméletlen gusztustalan, felfordult a gyomrom is tőle :S
2010. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen, tényleg nem egészséges látvány egy "felnőtt" kisgyerek, ahogy még mindig az anyja mellét szopja... :S
2010. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 xStefix ***** válasza:
100%

Kontinenstől, országtól, kultúrától, társadalmi felfogástól stb. függ.

Nálunk egyeseknek már a 2-3 év is soknak tűnik, az "elmaradott"(??) harmadikvilágbeli területeken a 7-10 év sem ritka.

2010. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:17

Nekem is az ugrott be elsőnek...

2010. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!