Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mégis mit rontottam el, hogy...

Mégis mit rontottam el, hogy mégis begyulladt a mellem?

Figyelt kérdés
3 hete szültem. Eddig minden tökéletes volt. Első gyerekkel igencsak megjartam, fejtem ezert rengeteg tej termelődött es heti szinten az ügyeleten voltam gyulladassal és lázzal. Most kizárólag, azt se napi szinten, csak akkor es annyit fejet, ha iszonyúan feszül és max ilyen 40 millit, hogy be tudja kapni. Tegnap éjjel mégis annyi tejem termelődött, hogy reggelre azt hittem meghalok, mar fajt és óriási volt. Fél 2kor éjjel szopizott utoljára egy minimalisat, és reggel mar éreztem, hogy oldalt piros es brutálisan faj, főleg nyomásra. Most mar majd megfagyok és lüktet mindenem. Mégis mit csinaltam rosszul? :(
2023. márc. 18. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! Nem tehetsz róla! Ahelyett pedig, hogy önmagad vádolásával töltöd az időt, próbáld ezt az energiát a gyulladás megszüntetésére fordítani. Esetleg ha jobban leszel keress fel egy szoptatási tanácsadót.
2023. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem tehetsz róla, van, aki hajlamos rá.

Én is mindent megtettem, amit javasoltak, szoptatási tanácsadó is volt nálunk. Mégis úgy alakult, hogy 5 hét alatt 3 olyan mellgyulladásom volt,ami magas lázzal járt. Antibiotikumot kaptam, elmúlt, majd visszajött, bármit is csináltam.

Amikor kezdtem belecsúszni a negyedikbe, akkor mondta a dokim, hogy engedjem el, mert látszik, hogy hajlamos vagyok rá, és az állandó antibiotikum sem megoldás.

2023. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdemben sannos nem tudok segítenim azonban Facebookon ajánlom a szoptatási tanácsadással foglalkozó csoportot. Keress rá, nagyon sok embernek segítenek szakemberek. Én még csak várandós vagyok, de beléptem és olvasgatok hátha ragad rám valami okosság.


Kitartást! Üdv, 37 hkm

2023. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csinàltàl semmit rosszul. Van ilyen, hogy jól csinàlod, és mègis gond van. A gyereked ètvàgyàhoz kèpest sok a tejed. Vagy èjjel is minden moccanàsra szoptasd meg, vagy fejj ès add le a tejet.
2023. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem spriccelt is a tej, ezért szoptatás előtt mindig felmelegítwttem a cicim és picit lefejtem. Szopi után pedig enyhén klopfolt sakátalevéllel hűtöttem. Szoptatás közben kör körösen masszíroztam fentről a bimbó felé,volt hogy négykézláb álltam a gyerek felett, hogy minden tejet ki tudjon szívni.

Ajánlom facebookon a szoptatástámogatás kérdezz-felelek csoportot. Sok hasznos anyaguk van és szoptatási tanácsadók felelnek.

2023. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja orvossal irass fel gyulladást csökkentőt.
2023. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!