Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bevált tejszaporító módszerek...

Bevált tejszaporító módszerek (fejés stb)?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Minél többet mellre tenni a babát. Ha az nem megoldható, akkor a gyakori fejés...
2023. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Alvás, nyugalom, több folyadék, (de nem túl sok) és ha a baba kéri akkor mellre kell mindig (minél többször) tenni.
2023. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Evés. Szénhidrát. Fogyókúra,diéta hanyagolása.

Elfelejteni a mérleget. Meg a tejszaporító bogyókat,teákat,csodaszereket.


Nyugalom,evés, sok-sok folyadék váltogatva (víz limonádé karamalz, nullás sör, őszibaracklé, stb)


Nyugalmas,gyakori szoptatás.

2023. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindent próbáltam, egy bizonyos mennyiségű tejnél többet sosem tudtam fejni. Kizárólag fejtem amúgy.
2023. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4 csak fejtél? Nem apadt hogy nincs szopi? Meddig tudtál fejni? :)

2023. márc. 24. 09:12
 6/11 anonim ***** válasza:

5. én a 2-es vagyok, nem a 4, de én is a 3. gyereknél csak fejtem. Én 1 évig.


Én próbáltam sokféle módszert, pl kapszulát, talán more milk volt a neve, meg homeopátiás szert, (pedig abban egyáltalán nem hiszek csak már annyira elkeseredett voltam, hogy bármit IS bevállaltam volna..) meg mindenféle neten talált csodaszert, még valami gabonából készült nagyon vajas kis desszert golyót is ami nagyon finom volt de csak a fenekem nőtt tőle a tejem mennyisége nem.. (Anyatejfokozó makrobiotikus golyó néven keresd) meg Karamalz, meg MINDEN DE MINDEN SZ*ART.. De mivel a gyerek nem volt hajlandó szopni a tejem nem lett tobb.. a fejessel egy ideig fenntartható volt a mennyiség meg az igényei, de aztán már csak csökkent a mennyisege...


Én azt gondolom nem rajtam, vagy nem csak rajtam múlott, mert előtte 2 gyereket 2.5 és 2 évig szoptattam, de a kicsivel nem ment.. eleresztettem..

2023. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. márc. 24. 10:01
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nem tudott szopizni a babám, úgyhogy azért csak fejtem, mert tejem volt. Fagyasztóba is szerettem volna tenni, de az nem sikerült sajnos. 6 hónapig fejtem, utána is csak azért, mert terhes lettem és nem ízlett onnantól valamiért a tejem a babámnak. De 15 hetes terhes vagyok és még mindig van tejem. Gondolom nem sok, de néha folyni kezd, ha sír a lányom.
2023. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as én úgy tudom ha terhes vagy már nem szabad fejni mert az hatással van a méhedre és beindithatja a szülést. Vigyázz vele inkább kérdezd meg a védőnődet.
2023. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 9-es! :) Még én nem is tudtam, hogy terhes vagyok, amikor már elutasította a tejet. Úgyhogy csak azért fejtem akkor, már nem fejek.
2023. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!