Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Első babánál szoptattál a...

Első babánál szoptattál a másodiknál is volt tejed?

Figyelt kérdés

Vagy ez változó ?vagy lesz tej vagy nem?

Kisfiamat 6 hónapig tudtam szoptatni,akkor is volt előtejem.

Most a második terhességemnél is van előtejem..jelent ez valamit?



2023. ápr. 11. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Egyiknél sem volt előtejem, mindkettőt 4 hónapig szoptattam
2023. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt előtejem egyiknél sem. A nagyot 2,5 évig a szoptattam. A kicsi is anyatejes, de még csak 3 hónapos
2023. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt előtejem terhesség alatt, a szoptatással mégsem volt gond (nagyot 2 évesen szoktattam le, mert már úton volt a kicsi és 24 hetesen kezdett naaaaaaagyon zavaró lenni a nagy szopizása. A kicsi még csak 5 hónapos, de simán szopizik).
2023. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt előtejem. Mindkettőt szoptattam másfél ill. két éves koráig. De nem volt zökkenőmentes az eleje.
2023. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyiknel sem volt elotejem, es tudtommal nem is jelent semmit. Az elsot tobb, mint 2,5 eves koraig szoptattam, a masodikat a 2. szulinapja elott par hettel. Mindkettot en valasztottam el, es mindketto utan fejnem kellett, ameddig lassan el nem apadt, hogy ne gyulladjon be, mert sok tejem volt. Az elso utan egy hetig, a masodik utan 3 hetig fejtem.


PCOs es IR mellett elvileg lehetnek gondok (ez ugye kesobb is kialakulhat), en tunetmentes voltam, mire varandos lettem veluk, es bar a szules beleszolt az elso gyerek utan, es voltak ezert nehezsegek, de vegul belerazodtunk, aztan hosszadalmas/szenvedos volt az elvalasztas.

2023. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen jó olvasni,hogy milyen sokáig szoptattatok :)
2023. ápr. 12. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!