Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nyűglődik a mellen, de még enne?

Nyűglődik a mellen, de még enne?

Figyelt kérdés

2 hetes a babám, újabban elkezdte hogy kicsit eszik, majd nem kell neki, kiköpi a bimbót de újra elkezdi keresni azonnal, de aztán mikor megtalálja megint nem kell neki, tolja el magát és sír. Főleg a bal mellemből szeret enni, a jobb mellnél még rosszabb a helyzet. Láthatóan éhes még, mert keresi a bimbót, ha àtveszi az apja ringatni akkor is nyújtogatja még a nyelvét, és hamar fel is ébred újra enni, akár fél óra múlva.


Volt valakinek hasonló problémája, mit tudtatok tenni?


2023. máj. 5. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mellre teszed sokszor, így lesz egyre több a tej.
2023. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de van elég tej, egy picit megnyomom és jön, hogyha éppen cumizik rajta párat mielőtt elkezd sírni akkor is folyik belőle. Nem a tej mennyiségével van a probléma szerintem.
2023. máj. 5. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet pont az a baja, hogy csak cumizgatna, de jön a tej.
2023. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyèm is csinàlt ilyet. Meg a fejèvel pofozgatta a mellem mielőtt a szàjàba vette. Nem tudom mièrt csinàlta, egy idő utàn abbahagyta. Tejem volt elèg.
2023. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, és 6 hét alatt sem sikerült megoldani, szoptatási tanácsadóval sem. Nem bírtam etetni, állandóan ordított, hogy éhes, de aztán ezt csinálta. A cumisüveggel is ezt csinálta amúgy, hogy százszor kiköpte. Kb fél évesen hagyta abba, de addigra én már kizárólag fejtem.
2023. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Játszócumit/cumisüveget kap? Általában cumizavar jele ez.
2023. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó tudni, hogy nem csak nálunk van így. Nem kapott sem cumit sem cumisüveget, én is a cumizavarról olvastam, de nála ez nem lehet :/
2023. máj. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!