Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hónapos babád mennyi ideig...

1 hónapos babád mennyi ideig szopott?

Figyelt kérdés
Nálunk 50 perc-1 óra mire végez, de ezt nagyon soknak érzem. Állítólag 20 perc alatt már le kéne tudni szivnia, ami kell neki, még fél óra alatt is csak 40-et szokott
2023. máj. 9. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha mindkét mellből evett, akkor kb. 10-10 perc, ha csaj egyikből, akkor 15 perc.
2023. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendben gyarapszik a súlya, akkor nincs ezzel gond. Nézz köuben sorozatot🙂
2023. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam a kezdetektől fogva helyesen cuppant rám és iszonyatosan gyorsan dolgozott rajtam. Jelenleg 3 hetes 15 perc alatt kiszív pedig szétdurran a mellem. Sajnos ennek is megvan a hátránya mivel ilyen mohón eszik, mindig elkezd csuklani, a büfiztetés vesz el sok időt... Szerintem ez babafüggő meg az is hogy mennyi a tejed. Mert pl nekem kicsit megszívja és ömlik spriccelve a tej, így nyílván könnyebb dolga van és hamar végez.
2023. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 20 perc alatt végeznie. Ez egy elavult butaság.
2023. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

20 perc alatt le kene tudni ? Ez milyen szoveg ? Vettel valami elemes robotot, es az volt a hasznalati utasitasban ?

Bocs, csak nem ertem meg, hogy az emberek nem fogjak fel, hogy a gyerek is ember ! Es minden ember mas. Van amelyik felnott gyprzsan eszik, tomi magaba az etelt, van aki meg egy oraig elnyammog.

Nem robot ! EMBER. Nincsenek szabalyok, felejtsd el az evszazados elavult magyar konyveket, baromsagokat, a jozan eszeddel gondolkozz.


Egyebkent meg, az en egy honaposom is anno vagy egy 1 oraig szopizott. Aztan ahogy nott, erosebb lett, gyorsabben vegzett ( ehhez azert nem kell diploma, hogy ragyere az osszefuggesre )


Annyi mindentol fugg ... Mekkora a lyuk a tejmirigyeid vegen ... milyen eros a baba... mennyire hamar farad el ... milyen gyorsan jon a tejed ... szepen, lassan komotosan evo fajta... vagy sietos ... meg meg ezer dolog.

Emberszamba vedd es ne egy tankonyvi adatnak.

2023. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget volt mellen, ès nem nèztem, hogy mennyi ideig.

Egy emlèkezetes eset volt, mikor hajnali 2-től 5-ig mellen volt. Na az kiborított.

Nem kell a gyereknek 20 perc alatt vègeznie a szopással.

2023. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Enyém abban az időben nappal fél órát, éjszaka kb. percre pontosan tényleg 20 percet.
2023. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán szopizott egy órát, aztán 20 perc múlva még egyet. 6 hetes koráig szinte állandóan mellen volt, aztán begyakorolta, mostmár 5 percen belül kész van. :)
2023. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!