Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki hogyan szoptat(ta) újszülöt...

Ki hogyan szoptat(ta) újszülött/pár napos babáját éjszakánként?

Figyelt kérdés

Időben mennyit vártok, úgy, ha napközben 2 óránként szopizott? És felébresztitek totál? Ki hogy csinálja?

Egy 10 napos babó anyukája...


2023. máj. 28. 08:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem keltettem ha magától nem kelt.mellettem aludt,így fekve szoptattam,vagy az agy közepén ülve
2023. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Babaöbölben aludt velem,ha két, akkor szopizott.
2023. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
És hány óra volt a max ami kimaradt? Nálunk ő éjszaka egyelőre elég jól alszik, és attól félek hogy bajt csinálok ha nem ébresztem fel, hogy egyen...
2023. máj. 28. 08:58
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Kb. 4-5 napos koráig ébresztettem 4 óránként éjjel, be ne sárguljon, utána már nem.
2023. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a baba nem koraszülött, kis súlyú vagy sárga NEM KELL éjszaka ébreszteni. Értelemszerűem ha bármelyik fennáll, akkor igen. Hogy milyen gyakran azt az orvos mondja meg.
2023. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Fel ne keltsd ha alszik magatol, ne csinalj magadnak rosszat. Utána meg kelni fog mint a vekker ha akarod ha nem
2023. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Babám 2850 g-al született, lassan mostmár visszajön az eredeti súlya. A sárgasága már majdnem teljesen letisztult... annyira jól és mélyen alszik éjszaka, teljesen össze vagyok zavarodva és félek...
2023. máj. 28. 09:12
 8/22 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom #6, mondjuk tegnap éjszaka összef.sta magát így muszáj volt...
2023. máj. 28. 09:13
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
6-os vagyok, nekem ugyan ennyivel született és sárga is volt, a világ barma voltam, hogy ébresztgettem, tapasztalatból írtam hogy kelni fog, hagyjad aludni, addig jó nektek is meg neki is. Engem ezzel a sárgasággal rémisztgettek, hogy amiatt kell felkelteni etetni, de a gyerekorvos pedig megmondta hogy ne keltsem, én mégis a védőnőnek hittem, tiszta hülye voltam....
2023. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha sárga, akkor az más helyzet szerintem. Amíg sárga volt 4 óránként ébresztettem. Volt hogy evett, volt hogy nem. Amint elmúlt, hagytam aludni, 4 hónapos korától már nem is kért éjjel sosem enni. Igény szerint szoptattam mindig.
2023. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!