Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fája mellem ha szoptatom 3...

F-andi4 kérdése:

Fája mellem ha szoptatom 3 hónapos kislányom. Erős nyilallást érzek kb.15-30 másod percig. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyulladás lehet a melledben, nekem is szokott lenni, olyankor hónaljtartásban vagy fekve szoptatok, mert amúgy mindig ölben szoktam ugyanúgy. Sőt nekem néha akkor is szúrkál, ha épp nem szoptatok.
2010. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a szopi elején érzed, akkor az a tejbelövellés... nálam is ez van, éles, szúró érzés, ami elmúlik... és nekem is szokott nyilallni két szopi között... nem tudom, miért, de nem tulajdonítok neki jelentőséget, mert más panaszt nem okoz...
2010. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia/sztok

hasonló van nekem is...2 hónapja volt egy mellgyulladásom a bal cicmben.Azóta én is érzek nyilalást szoptatáskor és ha nem szoptatok akkor is napközben.Azt mondta az orvosom,hogy ez a gyulladásból maradt vissza.A védőnő pedig állottvizes(szobahőmérsékletű) borogatást ajánlott (ez nagyon jól esett).. és a kamillás is jótékony.

De ha nagyon fáj,azért menj el az orvoshoz.Nehogy nagyobb gyulladásod legyen.

2010. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: bocsi, tejleadó reflexet akartam írni...
2010. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!