Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt vízesedès?

Szoptatás alatt vízesedès?

Figyelt kérdés
Már 6honpja szoptatom a kisbabám de valamikor nagyon vissza jön ez a vizesedès. Ujjaimon és a bokámnál érzem. Fogyni sem tudtam eddig inkább még hiztam is ahogy beindult rendesen a tejem. Normális ez? Mikor lesz ennek vége?

2023. júl. 25. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A szoptatás alatti hízást azt mondják a túlevés teszi...Szerintem nem,csak kinek milyen a genetikája.

Elsőszülött fiamnál kb 1 év után tudtam fogyni de akkor már a tej is elapadt sajnos..Addig csak híztam.

A vizesedés lehet mindig megmarad,a terhesség kihozza..konzultálj dokival

2023. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 5 hónapos a babám.

6 hétig tartottam azt a súlyt amivel kijöttem aztán elkezdtem szedni az azáliát. Szaladtak/nak rám a kilók. Abbahagytam már egy hónapja és változás nem történt. A gyógyszert miatt már kellett volna jönnie a megvonásos vérzésnek de semmi.

Nálam kizárva ,hogy túl enném magam és akkor is hízok. Vagy víz de inkább a hormonok. Én már teljesen kétségbe vagyok esve ,hogy nem akarok így kinézni.....utálom magam már

2023. júl. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem eszem magam én sem túl valamikor időm se nagyon van. Valikor 1x csak de van olyan is hogy 4x eszem de persze nem kettő helyett. Nekem már megjött a 3.hónapban na előtte viszont a sütièrt ölni tudnék. Ja és azt eszem is így nem változik sokat a tejcsi íze és nem is utasítja el. Rengeteget hozam most 17kg + van rajtam, nagyon rosszul érzem így magam de valószínűleg amíg szoptatok ez így fog maradni.
2023. júl. 25. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!