Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak hogy megjöjjön...

Mit csináljak hogy megjöjjön az ètvágyam?

Figyelt kérdés

3 hete szültem császárral. Plusz 15 kg val indultam, amiből már csak 4 kg maradt. Egyszerűen nem vagyok èhes, így viszont kevesebb is a tejem. Van hogy dèlig egy falatot sem tudok enni. Ez viszont így nem jó, mert már hozzá kell pótolnom😔 próbálkoztam már azzal is, hogy víz helyett leveseket turmixot iszom, de hányingerem van utána úgy eltelít.

Van esetleg valami gyógynövèny vagy akármi ami szoptatás mellett beszedhető, ès ètvágynövelő hatása van?


2023. júl. 27. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell a szoptatáshoz zabálni. A tej szaporítására a minél több szoptatás a megoldás. Miért gondolod, hogy nincs elég tejed?
2023. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert cicizès után mindig èhes. Utána próbáltam fejni, de nem jött már belőle. Volt hogy 30 perc alvás után újra èhes volt. A súlya sem gyarapodott ezèrt írtak fel neki tápszert.
2023. júl. 27. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
A magnézium étvágynövelő, de én sem hiszem, hogy emiatt kevesebb a tejed.
2023. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem se volt étvágyam 4 hónapig, bár tejem se🤦‍♀️
2023. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!