Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után normális, hogy...

Szoptatás után normális, hogy a megereszkedett melleimben abszolút nincs semmi érzés?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem

Nem az


Nekem ugyanolyan érzetre 3,5 év után is, mint volt.


Most megint szoptatok.. most sem érzéketlen..

Bár szerencsésebb vagyok, nem is igazán ereszkedett meg.


Persze nem 20 éves didkóim vannak, de 36 évesen szoptatás nélkül sem lenne szerintem.

2023. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!


Jó neked.

Nekem a bimbókban van, de a megnyúlt bőrön semmi.

Néha viszket a mellem oldala és csak vakarom vakarom és látom, már tűzpiros, de nem érzem..

2023. júl. 30. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jó, Talán a háti gerinc a gond. Menj orvoshoz.
2023. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem előtte sem volt semmi 😅
2023. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érzéketlenebb lett. Nekem főleg a bimbó. De az is megvan, amit írsz a viszketés-vakarással. Nem teljesen érzéketlen, de nem érzem úgy, ahogy előtte.
2023. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt semmilyen érzés a mellbimbóimon. Körülötte igen, de ha a kezemmel hozzáérek, csak az ujjamon érzem az érintést, a mellbimbón nem :D Simán el tudom képzelni, hogy ott az érzőidegek jobb belátásra tértek és inkább lekapcsolták magukat, mert különben eléggé fájhatott is volna akár a szoptatás.
2023. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!