Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyobb s kisebb mellű nők,...

Nagyobb s kisebb mellű nők, nektek ? Hogyan változott meg a melltartó kosár méret terhesség, szoptatás alatt ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 3. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Kis mellű vagyok.

Sehogy.

75 As volt a szoptatós melltartóm is 😂

Tejbelöveleskor (abban az egész egy napban) éreztem hogy na ez nem kényelmes, sportmelltarzót vettem fel.

Mire hazament7nk a kórházból, tökéletes volt az As

2023. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Kicsi mellem van. Terhesség alatt kicsit nőtt, teltebb lett. Szülés után olyan volt, mintha feltöltettem volna szilikonnal. 70 B-ből lett 75B. Szoptatás után kisebb lett, mint eredetileg volt, és elveszítette a feszességét. Mivel kicsi, legalább nem lóg.
2023. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
85B-ről indultam, nem mondom, hogy incifinci volt, de nem hajlott a mellkasomra. Terhesség alatt nagy változás nem volt, talán kicsit megduzzadtak, de nem volt melltartóváltásra szükség. Amikor megjelent a tejem, szülés utáni 4. napon viszont... Reggel arra ébredtem, hogy minimum D-kosaras és kőkemény. Abban az időben nem hordtam melltartót, mire kicsit beállt a rendszer, a gyerek ~6 hónapos korától, akkor vettem új fehérneműket, 85C-s méret lett a nyertes. Második babám szoptatom, még tartom ezt a kosárméretet. A striák már elmúltak, az tök jó, cserébe asszimetrikusak, az egyik jobban lóg, mint a másik, az egyik bimbóm erre "néz", a másik arra, szóval összességében nem jártak jól a cicik ezzel a gyerek-dologgal, hiába nőtt a kosárméret. Amikor a kicsit is elválasztom, utána tervezem megműteni, legalább egyformán lógjanak, ha már lógnak.
2023. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

75 C-ről indultam.


A terhesség alatt 90-95 D kellett (nem értem miért 47-ről 57 kg-ra híztam), de úgy, hogy az első kilenc hétben 3-4 kg-ot híztam, szerintem ebből 1-1,5kg-ot mellre, azok jó striásak is lettek, mire feleszméltem.


A tejbelövellésnél felment 100 C köré (ilyen kismama melltartó, szóval nem biztos, hogy a C tényleg C és nem mondjuk D vagy E miközben a 100 mondjuk 80. A 90 D biztos kicsi kosárméretben).

2023. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
90c indultam mosrlr 100 D-nél tartok. 26khm 🙄
2023. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A-ról B-C-re változott már a terhesség alatt.
2023. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
75Aról 100Dre változott. Szörnyen éreztem magam ebben az új, bögyös testben az összes kényelmetlenségével együtt. Belőlem szó szerint ömlött a tej.
2023. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
75B-ről 85D-nél járok és még csak épp túl vagyok félidőn...
2023. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

80 D-rol indultam, ebbol lett 90 E.

De nagyon sokat hiztam is, inkabb ez volt a ludas, nem is a szoptatas maga.

A szoptatas annyiban befolyasolt, hogy nem birtam elviselni a merevitos es szivacsos melltartokat. Ami ennel a meretnel nem praktikus.

Azert ha utcara mentem, magamra eroltettem egy normalis melltartot :D

2023. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
80 A-ról indultam, terhesség alatt nem nagyon nőtt, szoptatás alatt megnőtt C-re, majd utána lejjebb ment, de nem tudom, mennyi lett volna, ha nem szoptatás alatt indult útjára a kistesó. Lógni szerencsére nem lóg, striás sem lett.
2023. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!