Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Reggel majd megőrülök, úgy...

Reggel majd megőrülök, úgy feszül a mellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapos babám 11-12 órákat alszik egyhuzamban éjszaka. Néha kénytelen vagyok hajnalban lefejni, mert már aludni sem tudok a fájdalomtól, de akkor úgy érzem felborul az egész napi tej mennyiség...
2010. okt. 16. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést én is írhattam volna kb 2 hete, mert ugyanez volt a helyzet.Én azt csináltam, hogy fejtem, olyan éjjel 3 körül, és minden nap 10ml-rel kevesebbet.kb 1 hét alatt átállt arra a szervezetem, hogy éjjel nem kell annyi tejet termelni.Reggelre, mire felébred, meg van bőségesen, és napközben is.Ne aggódj, szerintem, ha így csinálod, minden jól alakul.Sok sikert:))
2010. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
kb 2 nap alatt elmúlik, ha nem fejsz hajnalban. :)
2010. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, aki nem feji le, nagyon becsomósodik, és ordítani tudna a fájdalomtól.Kicsinyenként csökkentsd a lefejt mennyiséget.
2010. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:

1: Ha úgy látod, hogy megfelel, akkor csak akkor és annyit fejj, hogy éppen csak megkönnyebbüljön a melled. Ez pártíz milit jelent általában.

2: Ha a fenti módszer nem elég, akkor többet is fejhetsz, de ekkor jó ötlet az, amit a mennyiség lassú csökkentéséről írtak előttem.

3: Ami fontos! Lehetőleg ne fejd ki teljesen, mert akkor a jelenlegi mennyiséget állandósítod, azaz hosszú távú éjjeli/hajnali fejésre állítod be a szervezeted...

4: Ne aggódj, a tested pár nap alatt át fog állni a módosult igényekre. Lehet, hogy addig napközben (főleg estefelé) újra többet kell majd szoptatnod, de ez szükséges lehet ahhoz, hogy alkalmazkodj az új tejtermeléshez.

2010. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!!!
2010. okt. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!