Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babàm 6 hónapos,nincs még...

A babàm 6 hónapos,nincs még foga. DE!Olyan erővel harapna bimbómra,hogy csillagokat látok.Ha lesz foga,akkor is harapni fog?🥺😱

Figyelt kérdés
2023. szept. 9. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fog, meg kell tanítani neki, hogy nem szabad.
2023. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha harap,azonnal elveszed a cicit. Finoman,kisujjal megszünteted a vákuumot. És mondod a babádnak,olyan hangon, hangsúllyal, hogy értse,hogy nem szabad,ez fáj anyának. Ne harapj. Pár másodperc után visszaadod. Ha megint harap,megint elveszed.


Nagyon hamar megtanulta a lányom,pedig ő beteg baba volt. Utána vigyázott mindig,már amennyire tudott. De pl foggal soha, 1x sem harapott meg.

2023. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3. baba,csak a őket nem szoptattam.Nekik 8 hónaposan jött ki a foguk.Remélem meg fogja érteni.Köszönöm a tippet.
2023. szept. 9. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig próbáltam leszoktatbi róla de agyon harapott ezért váltottam tápszerre.... Sok sikert kívánok neked!
2023. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is remélem. Ne hagyd magad! 😀 Légy vele türelmes, biztos sikerülni fog!
2023. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Huha..😅Kíváncsi leszek.

#4 köszi.Nem tudom mi lesz,mert neki cumi helyett cici.Csak úgy alszik el ha szopizik.Na majd elválik..

2023. szept. 9. 22:39
 7/7 anonim válasza:
0%
Fog,de akkor már szalonnabörkét!
2023. szept. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!