Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet büdös az anyatej?

Mitől lehet büdös az anyatej?

Figyelt kérdés
Többször éreztem már, ahogy kifolyik a kis szájából megcsap egy jellegzetes, szinte a több napos, bolti tejhez hasonló fura szag. Érdemes lehet ezzel orvost felkeresnem?
2023. szept. 14. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Az nem a friss anyatej szaga ... az mar a gyomrabol jon vissza, amit kibukik.

Nem mennek ezzel orvoshos, nem egetnem magam , ugyanis ez altalanos iskola biologia anyag, hogy a gyomorban gyomorsav talalhato, es attol lesz ilyen a visszabukott etel.

2023. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha visszabukott anyatejről lenne szó, akkor úgy fogalmaztam volna.
2023. szept. 14. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Elég jellegzetes "illata" van az anyatejnek, de nem romlik meg benned. Én sem égetném magam ezzel az orvosnál. Bár ha lefotózod az arcát mikor előadod neki és ide feltöltöd akkor menj csak el.
2023. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már az ember szájában elkezdődik az emésztés, van amit a nyálban lévő anyagok elő bontanak, valószínűleg azért olyan a szaga
2023. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!