Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg vannak olyan anyukák,...

Tényleg vannak olyan anyukák, akik még a 7-8 éves gyereküket is szoptatják?

Figyelt kérdés
A múltkori "ősanyás" kérdés miatt kérdezem.

2023. szept. 15. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, de nem surun. En egy 5 evest lattam es ismertem szemelyesen, francia no volt, elottem szoptatta az 5 evest (kulfold).



Amugy meg mindenki azt csinal amit akar, maganugye.

2023. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Afrikában gyakori, ott, ahol élelmiszer-, és vízhiány van.
2023. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen, de ritka. Az èn gyerekem kicsit több, mint 4 èvig szopott. Az utolsò kb. fèl èvben csak este, pàr percig.
2023. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már az is extrém, ha valaki 3 felett szoptat. Lásd, hogy lepontozták a 3-ast, holott ez nem like verseny. A kérdésre válaszolt, zöldet érdemelt volna, mégis akinek nem tetszik, bár semmi köze hozzá, hisz magánügy, az nyomogatja a pirosat.

Egyébként mivel a természetes elválasztódás 2,5-7 éves kor között van...ha nem lenne ekkora tabu, sokkal több gyerek lenne akit tovább szoptatnak.

DE mivel ebben a korban a többség nem veri nagy dobra, hogy még mindig szoptat, ténylegesen nem lehet tudni, hogy hány ilyen van.

Én "csak" 3,5 éves korig tettem, akkor választotta el magát, de erről a szűk családon kívül senki nem is tudott.

A sztereotípiákkal ellentétben nagyon jó evő volt, és azóta is az. Nem volt egyáltalán extrém anyás. Bölcsibe is pikk-pakk beszokott. Nagyon önálló, nagyon könnyen kezelhető, okos kisgyerek.

2023. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Vannak. Putrisék a szülészet folyosóján oldották meg a fogváltó hatéves gyerekkel két üvöltve rohangászás között. Természetes elválasztódás ide vagy oda, az embernek a bele forgott a látványtól, ahogy kiszolgálta magát. Van ami nem tartozik a közönségre.


Anno a kutyák elődjével a S..gget nyalatni is természetes volt, ma mégsem csináljunk.

2023. szept. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Vannak beteg állatok, igen.
2023. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%
Ha pedig arra gondolok, hogy egy lánygyerek 8 évesen szopik, 10 évesen pedig már menstruál..... Hát nekem ez bizarr!
2023. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%
Aki lepontozott, remélem normálisnak tartja a lassan pubertáló gyerek szoptatását.
2023. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!