Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek a gyerekem át...

Mit tegyek a gyerekem át aludja az éjszakát ?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves gyerekem, még mindig cicizik. Egész éjszaka óránként és félóránként ébred cici miatt amivel ha éhes nem lakik jól szerintem,de már nagyon fárasztó ez a helyzet.

Mint ha kisbaba lenne ,már nem igazán bírom hogy félóránként ébredek.Ha még csak cicizne nem is lenne gond de ő ordít is mellé.Hozzá tenném naponta többször adok neki bőséges enni és innivalót ,mindennap főtt kaját eszik ,és este is kap elalvás előtt még laktató kaját.Mit tegyek hogy át aludja az éjszakát ? Vizet is kap éjszaka ha ébred de ugyanúgy ordít sír cici kell neki.

#szoptatás #nemalvás



2023. szept. 16. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mi ebben a nehéz? Válaszd le a ciciről.
2023. szept. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk az elválasztás volt a megoldás, bármire, egy oldalára fordulás miatt is cicit kért. A gyengéd elválasztás nem ment, egyet léptünk előre, kettőt hátra. Drasztikus elválasztás után (ő nem sírt a cici után egyszer sem, ugyanúgy én altattam és keltem hozzá) elkezdett egyre kevesebbet ébredni, egy héttel később átaludta az éjszakát.
2023. szept. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Na. Én mind a 2 gyerekemnél 1éves korában tartottam itt.

Fiamat 13hónaposan, pont emiatt választottam le. Vele másnaptól megoldódott minden. Ahogy elhagyta a cicit, 1x kelt inni és ennyi.


Lányomat 10hónaposan szoktattam le.

Most lesz 2 éves. 1 éve nem szoptatom, vele a mai napig ez van. Éjjel óránként kel, sokszor vissza se alszik. Szenved, hisztizik.

Voltunk kivizsgálasokon is, semmi.

Meg kell érnie az átaludt éjszakához.

2023. szept. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
18 hónapos, 1 hónapja nem cicizik egyàltalán, nálunk megoldotta a fél óránként vagy épp minden rezdülésre szopizást, azóta 1x, max 2x felkel vizet inni, aztán azonnal alszik is vissza. Cserébe elkezdett 1 órával a szokottnál előbb kelni reggel, de mivel jók az éjszakák, igazából nem panaszkodom.
2023. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En csak 6 honapig birtam, szoval te egy hos vagy.


Biztos sokan elitelnek, de leszarom, nem birtam mar tovabb a 20 percenkenti kelest, meg hogy a gyerek csak a mellemmel a szajaban volt hajlando aludni, es ugye ha kiesett, amiatt kelt fel.


Szoval befejeztem a szoptatast, kapott tapszert, cumit es mar az elso nap ejszaka aludt egyben 10 orat.

Megvaltas volt, innentol kezdve elveztem az anyasagot, addig csak tuleltem es allandoan sirtam.


Ha lesz masodik gyerek es hasonloak lesznek az ejszakak, akkor mar sokkal korabban el fogom valasztani. Nekem ez nem megy.

2023. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!