Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig lehet valaki anyatejlea...

Meddig lehet valaki anyatejleadó? Meg van határozva, hogy a baba hány hónapos koráig?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én budapesti vagyok!Nincs meghatározva.Májusba kezdtem,akkor volt 5 hónapos a kisfiam,s még mindig viszik.

Egy csöppel sincs kevesebb,mint májusba mikor kezdtem.

Mennyi idős a babád?

2010. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2 hónapos a gyerkőcöm.Úgy hallottam,hogy 1 éves koráig lehet leadni,de akkor ezek szerint nincs meghatározva.

Köszi a választ.

2010. okt. 19. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! egy ideig meg volt határozva, de már nem lehet meghatározni, mivel értékelni kell, hogy van egyáltalán valaki, aki hajlandó a sok előkészülettel bajlódni "csak" azért, hogy másokon segítsen! gondolom Ti sem a pénzért csináljátok (nem lettem belőle milliomos), én sajnáltam kiönteni, meg így hátha valainek/valakiknek jót tettem. Szóval szerintem Te döntsd el, hogy meddig akarod csinálni, amíg nem kényelmetlen, és nem megy a gyerekeddel való foglalkozás rovására. :-) HAJRÁ!!!!
2010. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1 évig adtam le anyatejet, mert utána újra el kellett volna mennem a vizsgálatokra, ami nekem 2 óra utazás csak oda, közben 3szor átszállni a kislányommal. És egy év után már csak 4 dl-t adtam le naponta.

Különben nekem anyagilag is megérte. 280 liter anyatejet adtam le! Az azért már nem rossz pénz!

2010. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!