Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Magas lázra algopyrint vettem...

Magas lázra algopyrint vettem be ma, 3x ,5hetes a babám, szopik, mi következménye lehet?

Figyelt kérdés
4éve a kórházba szülés után algopyrint kaptam, így én ostoba marha nem olvastam el most a tájékoztatóját. Paracetamol sajnos nekem olyan mint a cukorka nem használ. Valószínüleg influenzám van, magasra felszökött a lázam így vettem be. Közbe szopott többször is a babám, most este mikor megint kúszott fel már 40re a lázam és megakartam nézni mennyi a napi limit akkor láttam, hogy nem lehet szoptatás alatt. Teljesen kilettem, mit tettem. Azt írják 2napig nem kaphat a tejből, ha addig üvegezek akkor a cicit el is felejthetem, a könnyebbik utat fogja vàlasztani ilyen cipőben már voltam. Most alvás előtt kapott a fagyasztóból tejet, lefejtem mind2-t azt kiöntöttem. Mi baja lehet a gyereknek, így hogy napközbe is cicizett? Reggel már bevettem az elsőt
nov. 19. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak azért írjak rá hogy ne tudjak felelősségre vonni őket ha valami lenne. Mint kB a gyógyszerek 99%a.

Semmi nem lesz, szülés után is azt kapják az anyák, kB kérdés nélkül.

nov. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem variálnék ezen, simán adnám neki a cicit. Kizárt, hogy pár darab algopirintől baja legyen. 3szor császároztak, mindig azt kaptam utána napokig, pedig szoptattam. Kórházban mindenkinek azt adjak szülés után.
nov. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől még nem lesz baja, de szoptatás alatt legközelebb nyugodtan próbáld meg az Ibuprofent.

[link]

Itt tudod megnézni mit lehet szedni és mit nem.

nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!