Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kizárólag egy ciciből szoptató...

Kizárólag egy ciciből szoptatós anyukák, meddig birtatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos, mi most kezdtünk el tápszerrel pótolni. A másikból fejek, de nagyon kevés mennyiségű tej jön, kisfiam már egy 2 hónapja elutasitja. Ti meddig birtatok úgy, hogy csak kizárólag anyatejet kapott a pici? És meddig szopizott úgy összességében? Csak kíváncsi vagyok. Köszönöm előre a válaszokat!

nov. 23. 06:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
3,5 évig. Kb. 2 hónapos korától elutasította a balt, onnantól a jobból evett csak.
nov. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És mikor kezdtetek a hozzátáplálást, vagy pótlást?
nov. 23. 06:53
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Hozzátáplálást 8 hónaposan falatkákkal, pótlast nem kapott.

Van aki ikreket szoptat. 1 mell is képes 2 mell szerepét átvenni főleg egy gyereknél.

nov. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni, de nálunk valahogy nem így történt, eddig elég volt egy mell is, de már most nem termel neki eleget.
nov. 23. 07:22
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
4# azért nem termel neki eleget, mert pótolsz tápszerrel.
nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

6 hónaposan kezdtem hozzátáplálni. Szintén falatkásan. 4 éves volt, mikor az esti 2 percnyi cicit elhagyta.

Tápszert, cumit sosem adtunk neki.

nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
2 év 3hónaposan vettem el az esti/éjszakai cicit mert várandós lettem. Ő még igényelte volna. Fél évesen kezdtük a hozzátáplálást de olyan kicsit az étvágya, hogy 1éves koráig inkább az anyatej volt a fő kaja.
nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap, pedig pótoltam is mellé tápszerrel.
nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyből is jól tud lakni, ha kialakul a kereset-kínálat. A hozzátáplálással nem fog. Ha kell, legyen nonstop cicin pár napig.

Amúgy próbáld meg az elutasított cicit arról az oldalról kínálni, ahogy a másikból eszik. Nekem is az egyiket preferálja, de így eszik a másikból is.

nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kb 60 ml-t termelt, a másik végtelent. Akkor választottam le a nagyot, amikor a kicsi megszületett, úgyhogy 1,5 éve szoptatok.
nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!