Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes baba egy evése 40...

6 hetes baba egy evése 40 vagy több percig tart?

Figyelt kérdés
Hat hetes baba két hetes kora óta kap tápszeres pótlást cumisüvegből. Azóta igyekszem minimálisra csökkenteni a pótlások számát, viszont cumisüvegből és mellből is nagyon lassan eszik, van, hogy egy evés másfél órán keresztül tart. Érzésre nincs sok tejem, de azért napközben is jóllakottnak és elégedettnek tűnik, csak hosszú idő után. Cumisüvegből is 120 mili, legalább 40 perc, de az már gyorsnak számít. Mi lehet az oka? Hogy tudok segíteni azon, hogy kicsit gyorsabban menjen?

nov. 30. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen időszak, nem szerettem. KB 15-20percre csökkent idővel.
nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bogica0616 ***** válasza:
75%
Érdemes egyel nagyobb cumit venni. Nem alszik véletlen bele a szoptatásba, cumisüveges evésbe? Szerintem nem túl jó, ha egész nap folyton eszik, nem tud pihenni a gyomra.
nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi. Vannak ilyen babák. Az enyém is ilyen volt 🤷‍♀️ Semmi baja a gyomrának. Pihent is, mert a 45 perc evés után 3 órát biztos nem kért enni.
nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ömlött a tejem, mègis voltak maratoni szoptatàsok. Szerintem gyerekfüggő.
nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De ha azt mondod, hogy szoptatasok utan nyugodtan tunik, akkor minek a potlas?

Nem kell idore szoptatni, tart, ameddig tart. Tok normalis 6 hetesen az is, ha szinte egesz nap cicin van, foleg, mert ilyenkor van egy novekedesi ugras is. Tejed csak akkor lesz tobb, ha sokat szoptatsz, mashogy nem.

dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

A tej szoptatás közben termelődik. Ha van elég, miért adsz tápszert?

A 40 perccel semmi gond nincs, neki így kényelmes. A 15-20 perces határidő egy elavult baromság abból a korból, mikor a nők csecsemők mellett dolgoztak, és ennyi volt a szünetük, hogy megetessék a gyereket a bölcsiben.

dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!