Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel erősítitek az 1 éves...

Mivel erősítitek az 1 éves közösségbe járó gyermeketek immunrendszerét?

Figyelt kérdés
16 hónapos bölcsisek vagyunk, és szeretném erősíteni a kislányom immunrendszerét! Homeopátiával kíméljetek! :-)
2010. okt. 21. 13:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem jó helyre került a kérdés, de remélem azért kapok rá válaszokat! :-) köszi
2010. okt. 21. 13:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Marslakócskás sziruppal próbálkozom, de éppen most panaszoltam egy másik kérdésben, hogy nagyon nem ízlik a gyerkőcnek...
2010. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én cebion cseppet adok neki! Most hogy bejött a rossz idő figyelek arra is hogy minden nap egyen gyümit.
2010. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz az én fiam már nagy, de első időszakban rengeteget volt beteg az oviban. Sajnos gyümölcsöt, zöldséget csak veszekedés árán lehet beletukmálni, ezért én adok neki vitamint (immuno kid-et), + az őszi téli időszakban béres cseppet. 10 kg fölött lehet használni, nekünk az nagyon bevált!

(Immunológus ismerősöm javasolta még, hogy zabpelyhet főzzek meg tejben, mézzel így olyan mint a tejbegríz, lehet rá fahéjat, kakaót tenni és az is szuper immunerősítő, de nálunk a béres csepp vált be nagyon.)

2010. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Hát én idevágó választ tudok adni leginkább: anyatejjel. ;)

2,5 éves, bölcsis és eddig szuperül beválik (még mindig)!


Egyébként pár napja kezdtem el neki Béres VitaKidet adni, csak úgy a télre tekintettel, kúraszerűen.

2010. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!