Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik szoptatós párnát...

Melyik szoptatós párnát ajánljátok?

Figyelt kérdés

U alakú szoptatós párnát szeretnék, ülő pózban szoptatom a kislányom.

Milyen töltetű párna a jó?


dec. 10. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy baba boltba és nyomkodd meg, melyik szimpatikusabb. Nekem a hungarocell bogyós jobb volt, mert könnyebben formáltam, mikor a babát helyezgettem. De másnak meg a poloészteres (vagy mi) a kényelmesebb. Szerintem ez rajtad múlik. Érdemes összehasonlítani.
dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
My brest friend márka - nagyszerű volt rajta szoptatni, tökéletesen tartotta az alakját. Nekem kölcsön volt, de most vissza kellett adnom, és a második babankhoz is ugyanilyen szereztem be. Újonnan elég borsos az ára, de én Pl vinteden vettem az eredeti ár töredékéért.
dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziae! Nekem sima ikeas volt, nagyon szerettem, a második babámhoz is ezt fogom használni.
dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jobb lesz párnával? Én ülve szoptattam 2 évig,de a felhúzott lábam és a testem közt csak a baba fért el. Nem tudtam volna hova tenni a szoptatós párnát (franciaágyon ültem,háttámlának támaszkodva).


Mindenképpen próbáld ki abban a pózban,ahogy szoptatni szeretnél. Nehogy felesleges vétel legyen!

dec. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a scamp párnákat imádom. Szoptatás után is az maradt a kedvenc párnám. Kellett vennem belőle egy másikat is, mert a kisfiam is megszerette alváshoz.

Többféle alakú van, nekem ez a sima hosszú kukac párna van.

dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!