Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után mennyi idő...

Szoptatás után mennyi idő kell, míg visszaállnak a cicik? Ha visszaállnak?

Figyelt kérdés
Kb karácsony óta nem szoptatok, pontosan nem tudom hogy konkrétan mikor volt az utolsó szopi, de több hete már. A cicijeim olyanok mint két leeresztett lufi, borzalmasak. Előtte se voltam túl nagy keblekkel megáldva, de ez a lefele lógó két bőrcafat valami rettenet. Lesznek formásabbak, vagy ez már így marad? Ha marad, kb mennyi idő után lehet/érdemes őket plasztikáztatni? (Erre is van hajlandóságom)
jan. 24. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem jobb lett. 3 hónap után elkezdett keményebb lenni a közepe, mintha nem üres lenne, hanem félig lenne benne tej (de nem volt). 6 hónap után szerintem 90%-ban olyan, mint régen volt, kicsit kevésbé feszes, de nem ér hozzá a hasamhoz alatta. Én 26 vagyok. Mondjuk én fejtem 9 hónapot cumizavar miatt, nem szoptattam, de annak a vége után is elég puha volt szerencsétlen.
jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*Nem hasamhoz, hanem mellkasomhoz. A bőrhöz, ami ott van alatta. :D
jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 80 C-ről indultam, először 18 hónapig, aztán két évig szoptattam a gyerekeimet. A végén mindkét esetben elég gyorsan elapadt a tej, első gyerek után nagy marad a mellem, de formás. A második után ereszkedett meg, de addigra felkészültem lelkileg rá és a baba szépen fejlődött, nekem megérte. A férjem nem panaszkodik, plasztikára nem pazarolnám a pénzt, így is tudok szépen öltözni, marad ez a 85 D méret.
jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%

8, nekem is jobb, mint volt. 3 évet szoptattam. Nem igaz, hogy mindenkinek tönkreteszi.

Ha a kérdező csak negatív választ akart, akkor úgy kellett volna kiírnia, hogy "sírjatok velem".

De a szoptatás csak egy faktor, ezer másik is felelős a megereszkedésért.

jan. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!