Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjszaka hányszor szoptassak?

Éjszaka hányszor szoptassak?

Figyelt kérdés
Babám alvása egyre rosszabb, 8-10x kel éjszaka. Legtöbbször csak a cici nyugtatja meg. Cumi néha segít. Ha kiveszem és próbálom ringatni, sikítva sír. De így 10x is eszik éjszaka. Félek hogy teljesen megborul így az étkezése. Nappal is cicin alszik el. 4 hónapos
jan. 26. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ez ilyen. És sokáig lesz rá igénye,tudod igény szerinti szoptatás. Van nagyobb étkű baba és hidd el tudja mit akar és tényleg több cicire van szüksége.
jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor kéri. Nem is értem ez miért kérdés, te hs szomjas vagy éjjel vagy pisilned kell, felkelsz és kimész, ha rémálmod van a párodhoz bújsz esetleg. Egy 4 hónapos kisbaba meg csak sírni tud és a te és a cici nyugtatja meg. 4 hónapos kor körül van egy alvásregresszió, ezért is ébredhet gyakrabban.
jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor kéri. Akkor is, ha nulla, akkor is, ha 10.
jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor kéri.
jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 4 hónapos, és 6x eszik rendesen, nem csak komfortszopizik. Nincs ezzel semmi baj, gyors szopi, és alhattok mindketten vissza. Mindenkinek ez a legjobb.
jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk ez azért volt, mert a kislányomnak nem volt jó a technikája, nem tudott hatékonyan szopizni, így gyakran megéhezett, az én tejem meg folyamatosan apadt el, mert alig ürült a mellem.

Szerintem érdemes szoptatási tanácsadóval beszélni esetleg, hátha tud segíteni. Legyek nullára pontozva, szerintem éjjel 10-szer felkelni szoptatni (nem alkalmanként, hanem állandóan), embertelen. Pláne ha van mellette másik gyerkőc is, aki másnap igényli, hogy életképes legyek.

jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

1,5 éve nem szoptatok, 2,5éves a lányom. Mégis kel a mai napig 5-6x....

Ahányszor kel, annyiszor kelek vele. Pedig másnap dolgozok.

Ez ilyen időszak.

(Van mellette egy 5 évesem is, ő is kel a mai napig 2x)

jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!