Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen terméket használtok,...

Milyen terméket használtok, hogy ne legyen minden tiszta anyatej?

Figyelt kérdés
Brutálisan folyik a tejem, főleg ha tovább alszik a babám 2-3 óránál. Eddig DM sajátmárkás eldobható melltartó betétet használtam, mert be lehet ragasztani topba is (melltartótól csak jobban feszülnek a melleim, pedig bralettet használok, kosár nélküli és bővebb méret), de nagyon hamar átázik és elkezdek tőle viszketni. Legjobban az esik, ha nincs rajtam semmi, de így meg tényleg minden tiszta anyatej lesz, lepedőnket már másodjára mosom ki két nap alatt. Nektek mi vált be?
febr. 1. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a lansinoh mosható betétjét használom. Egybe van 2pár, így ha nagyon tejes lesz, lehet felváltva használni.
febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tejgyűjtő kagyló?
febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez... én mindenbe a lansinoh betéteket rakom, vagy tejgyűjtő kagyló.
febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a tejgyűjtő kagyló szépen ráfekszik a melletekre? Nézegettem, de attól tartok, hogy úgy fog így kinézni, mintha beleraktam volna a melleim elé egy tyúktojást. Nem hordok szivacsos melltartókat.
febr. 1. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthon a 4 fal között kit érdekel, hogy fest a mell? 🤔 Mi a fontosabb, hogy ne legyen minden tejes vagy, hogy hogyan áll a melléd?
febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tejgyujto kagylot a szoptatas ideje alatt, az epp szabad mellen tudod hasznalni.


Melltartobetetbol ami jo volt nekem es legkedvezobb aru: Babybruin - gyogyszertarakban is lehet kapni v rendelik; illetve a lansinoh es philips avent is de ez eleg draga.

febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!