Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapadt a tej, vagy ilyenkor...

Elapadt a tej, vagy ilyenkor hogy működik a test pontosan?

Figyelt kérdés

22 hónapos koráig szoptattam a kislányomat, evett belőle, éreztem, hogy jön. Már nagyon nehéz volt, éjszaka is csak úgy tudott visszaaludni (2 óránként).

Tervben volt az elválasztás, de terhes lettem és nagyok fájt a mellem, ahogy szopizott. Sikerült is leválasztani elég könnyen.

Na de a lényeg , hogy nem feszült a mellem , nem fájt, nem gyulladt be, tehát semmi jele nem volt annak, hogy abbahagytam volna a szoptatást, pedig ugye nappal és éjjel is szopizott. Vagy a terhesség befolyásolta ezt?

Lehet, hogy tudatlan vagyok, csak most felmerült ez a kérdés bennem.



febr. 13. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sem lett semmi baja a mellemnek.

Fiam magát választotta le, pár napig még volt tejem bőven, aztán szépen lassan elapadt.

febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tejcsárda voltam, de 1 hónap alatt szépen elapadt a tejem, talán egyetlen egyszer kellett pár milit fejnem, hogy ne durranjon szét, de napról napra éreztem ahogy egyre könnyebb a mellem :) szóval nálam sem járt semilyen panasszal az elapasztás.
febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!