Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás? Baj ha nem...

Szoptatás? Baj ha nem kap pótlást?

Figyelt kérdés
16 hónapos a lányom most jutottunk el oda, hogy abba hagyjuk, anélkül el alszik a karomban, próbáltam neki fejni cumisuvegbe, tejitalt adtam tapszert de semmit nem fogad el.
márc. 6. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Milyen potlasrol beszelsz ?
márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hogy mivan?


16hónaposan leszoktatod a szoptatásról és ezt akarod pótolni?

Minek?


Étkezzen kiegyensúlyozottan és ennyi

márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ehm amit le írtam ? 🤔
márc. 6. 15:01
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmivel helyettesíteni. Már mindent eszik ha minden igaz. Akkor minek?
márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiegyensúlyozott a táplálkozása, nem kell semmi.
márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdődik a leválasztás. Már nincs igény igazából rá, ha jól veszem ki.

Az a kérdés, hogy tápszer, lefejt tej, tejital nem kell a gyereknek, de már a cici sem igazán.

márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy bármit kell e kapjon alváshoz pl mert mindenhol csak azt látom és hallom, hogy azzal alszanak a gyermekek, de az én kis lányom aki egyébként cici függő volt el alszik mellettem minden nélkül.
márc. 6. 15:09
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

de mégis mit? :D

Adj neki egy plüssmacit, hamár ennyire akarsz adni valamit.

Hagyd már azt a szegény gyereket, ha így jó neki, így is simán elalszik.

márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az a kérdés, hogy baj-e, ha 16 hónaposan nem kap se anyatejet, se tápszert, se tejitalt?

Mert akkor nem, nem baj. Adhatsz neki vacsorához sima tejet is akár, hátha megissza, de ha nem, akkor sincs semmi. A lányom se issza meg a mai napig se, 4 éves és semmi baja, eszik helyette sajtokat, natúr/görög/ízesített joghurtot, túrót, tejfölt ha épp olyan kaja van, de a tejet bojkottálja (a kakaót is).

márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A tejet és a kakaót is utalja. A tej termékeket szereti viszont attól tartok laktóz érzékeny lesz, erről most fogok a dokival beszélni.
márc. 6. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!