Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha ketogén diátára térek,...

Ha ketogén diátára térek, akkor semennyi tejem nem lesz, vagy csak csökken a mennyiség?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám, és hiába mozgok és eszek olyan jól, ahogy tudok, egyszerűen hízom. Számoltam kalóriát, de hiába, ha kevesebb szénhidrátot eszem, kevesebb a tejem (nem tudom mennyivel, mert ilyenkor mindig abbahagytam a kevesebb ch bevitelt). Elegem van, undorodom attól, ahogy kinézek. Nem akarok még jobban elhízni. Voltam orvosnál, elvileg hormonálisan minden rendben.
márc. 9. 16:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Édes drága, a ketogén diéta is csak akkor "hat", ha kevesebb kalóriát viszel be.
márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam, hogy kevesebb kalóriát viszek be.
márc. 9. 16:29
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Irigyellek hogy 6 hónapos kisbaba mellett ez a legnagyobb gondod. Most legyen a gyerek még az első. Majd formába jössz ha már nem szoptatsz. Mindenkire máshogy hat a szoptatás. Van aki hízik alatta van aki meg fogy.
márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Most fél év alatt híztam 15 kg-ot, ha még fél évig szoptatok és hízok, akkor évek lesznek mire leadom ezt a sok súlyt. Ami rengeteg, idő, pénz és több évig gusztustalannak fogom érezni magam. Nem jó ez senkinek. Pláne, hogyha mondjuk nem is fogy el teljesen a tejem, hanem csak csökken valamennyivel, akkor ha kiváltunk egy étkezést, akkor kaphat anyatejet és én is diétázhatok.
márc. 9. 16:46
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Ès miért gondolod, hogy a ketogén diéta fog segíteni? A zsírban van a legtöbb kalória. Ha kiegyensúlyozott, egészséges étrendre törekszel, akkor nem kell divatdiétákkal kísérletezned és hosszú távon tönkretenni az egészséged.
márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Simán egyél kevesebbet, ennyi a megoldás.
márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mert ketózisba kerül a szervezetem és lebontja a zsírraktárakat. De akkor hagyjuk a ketogén diétát, ha kevés szénhidrátot viszek be, akkor teljesen elfogy a tejem, vagy csak picit csökken? Tudok szoptatni diéta mellett vagy teljesen fel kell adni a szoptatást, ha diétázni akarok? Eddig egészséges étrendet követtem, minden nap edzettem és mégis hízok. Ha a mostaninál kevesebb szénhidrátot viszek be, akkor hízom. Úgyhogy nem segít az egészséges, kiegyensúlyozott étrend, az segít, ha kevesebb szénhidrátot eszem, de akkor csökken a tejem. Azt akartam tudni, hogy csak csökken vagy elfogy, de akkor ezek szerint ti sem tudjátok.
márc. 9. 16:59
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni, kérdező. Ha nem csinálsz semmit is elfogyhat
márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Szoptatás alatt inkább ne csinálj divatdiétát. Fontos lenne a fehérjedús étkezés, ez meg nem igazán jön össze a ketoban
márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet, hogy megpróbálom óvatosan, és ha túl sokat csökken, akkor abbahagyom és visszaszaporítom.
márc. 9. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!