Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes éjszaka fejni vagy...

Érdemes éjszaka fejni vagy beáll a szükséglet ha kibírom pár napig?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár nap múlva 6 hetes a babám. Napközbe minimálisat alszik, viszont cserébe van olyan szerencsénk, hogy éjszaka jó alvó.

Nappal nincs elég tejem neki, sokszor kerül cicire és kap egy kis tápszert is. Most éjjel nem ébredt meg, éjfél körül fejtem egyet hogy “üresen” menjek aludni, de reggelre olyan szinten fajt a mellem, sírni tudtam volna. Főleg ahogy hanyatt feküdtem és “ húzta” a súly, a belső rész rettentően fajt, nem tudtam magamhoz fogni a gyereket.


Amúgy is az elejétől kinlodok a szoptatással. Érdemes éjszaka kelni és le fejni vagy ha bírom akkor pár nap alatt be állhat az éjszakai szükséglet? Ha nem muszáj nem akarom magam szivatni. Ahogy a lányom cicizett is fajt ahogy azt a részt szívta, csomó, pirosság stb szerencsére nincs.


Bocsi, hogy hosszú lett, szeretnék szoptatni, de közben már úgy érzem a kitartásom legvégén járok.


Köszönöm!


márc. 13. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én napközben 2 gyereknek fejek/szoptatok, éjszaka mindkettő alszik, és semmi bajom reggelre. Az elején én keltem fejni, hogy ne fájjon, aztán szépen egyre kevesebbet fejve el lehet hagyni. Vagy nekem legalábbis ez jött be.
márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet! Szopizas után is Eléggé fáj a szegycsont oldalán a mell. Lehet, hogy tényleg a háton fekvés lesz a gond ahogy a súly húzza
márc. 13. 09:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Elkezdett pirosodni és hoemelkedesem is van, gyanítom mellgyulladas büszke tulajdonosa vagyok 🙄🙄
márc. 13. 12:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!