Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Folyton éhes a babám pedig...

Folyton éhes a babám pedig hízik eleget?

Figyelt kérdés

Más is volt így?


Anyatejes a kisfiam, most 8 hetes, és két hete folyamatosan csak enne. Két szoptatás között alig telik el 1 óra. Elég tejem van, mert így is 300 grammokat hízik hetente. Kis súllyal született és folyton enne. Próbálom elterelni a figyelmét, hordozni, stb, de mindig csak a cicim kell neki. Abszolút nem komfort szopizik, hanem aktívan eszik. Kicsit már kezdek kilenni, mert nagyon fárasztó. És mindemellett nagyon gyors az emésztése is. Adjak neki esetleg tápszert, hátha az tovább megmarad benne és kicsit eltelíti?


márc. 13. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Növekedési ugrás is lehet. Vagy 4.trimeszter.


Én tuti nem adnék tápszert, ha szépen gyarapszik a súlya.


Nekem mind a 2 gyerek az első 3 hónapban 0-24ben cicin volt. Ez ilyen időszak.

márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az evéssel nem lenne bajom, de nagyon felhergelődik, pedig egyből mellre van téve. És túl is eszi magát sokszor, mert folyik ki az orrán - száján a tej. :( Emiatt próbáltam kicsit elhúzni az időt (nem órákra), mert utána ha bukik, attól is megijed és stresszes lesz. Este például nincs ilyennel gond, ott két órás etapokban alszik és annyi idő alatt pont megemészti rendesen az előző evést. Viszont nappal nagyon szenvedős szegény.
márc. 13. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem pont, hogy komfort szopizni szeretne, de tul eros lehet a tejleadod, emiatt nyilvan rengeteget eszik. De nem vagyok tanacsado, ez csak az en tippem, a gyakorisag es a bukasok miatt, viszont lehet, hogy tevedek, nekem speciel ilyen gondom nem volt, csak olvastam rola. En a tejert kuzdottem, nekem epphogy volt 😭


[link]


Lehet, hogy a helyedben felvennem a kapcsolatot egy szoptatasi tanacsadoval.

márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!