Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyivel erősebb az elektromo...

Mennyivel erősebb az elektromos mellszivo ?

Figyelt kérdés
Fejni szeretnék szaporítás céljából. Kézi mam-os mellszivom van de nem nagyon akar be indulni a reflexem. Tegnap este sikerült 1 hét próbálkozás után és csak 50ml jott le. Gondoltam hogy szoptatas alatt csinálom de kezivel elég érdekes lenne. És milyen időközönként érdemes és hogy ? Valaki le írna hogyan csináljam hogy maradjon is a babámnak tej mert napkozbe nem alszik egyhuzamban sokat . Mennyi idő amig fel szaporodik legalább vmennyire ?
ápr. 18. 07:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Homeopátiás bogyót szedek 2x3golyot , 2 sört iszok, 2l vizet, citromfu teát, eszek tartalmas húsos ételeket . Próbálom minél többször mellre is tenni a leányzót de ha evett qkkor nem kéri. És sajnos a hasfajas miatt cumit is adnom kelett neki mert szégyenemre nem tudtam olyankor megnyugtatni mindig. A cicitol egyenesen üvöltött olyankor. Esetleg cumirol leszoktato tippet is fogadok. Totál elronottam mindent tudom .
ápr. 18. 07:42
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem rontottál el. Nem szégyen, hogy cumizik.

Nem mindenkinek indul be a tejleadó a fejéstől. Én csak egyszer tudtam 100 milit fejni, egyébként jó, ha 50 összejött 2 mellből. A gyerek viszont 4 hónaposan duplázta a születési súlyát, szóval nem éhezett.

Olvass utána a szaporító fejésnek, esetleg kérdezz meg egy szoptatási tanácsadót.

ápr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!